“ΑΔΙΑΦΟΡΊΑ ΚΑΙ ΣΤΈΚΙ ”
Κριτική για: Spitteleck

Spitteleck
Γειτονιά: Μίτε (Δημοτικό διαμέρισμα)
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

1η μέρα στο Βερολίνο. Δεν ξέραμε που να πάμε για φαγητό. Κοντά στο ξενοδοχείο βρήκαμε το spitteleck. Δίπλα στο σταθμό spitte. Μπήκαμε και μας οδήγησαν σε ένα τραπεζάκι μπροστά στην πόρτα.Ο σερβιτόρος μας έφερε καταλόγους και χάθηκε. Μας θυμήθηκε μετά από ώρα. Παράγγειλαμε. Καλό το φαγητό. Μέτριες οι τιμές. Καθαρό το μαγαζί. ΔΕΝ ΔΈΧΟΝΤΑΙ ΚΑΡΤΕΣ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, nikosm471

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριο μαγαζί. Ο ιδιοκτήτης ήταν τουλάχιστον αδιάφορος, ούτε καν μας κοίταξε, ούτε καν μας χαιρέτησε. Σε ατυχές συμβάν, κατά την ώρα του φαγητού, ήταν σαν να μην υπήρχαμε γι' αυτόν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, MackMe
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2015

Επισκεφτήκαμε το μέρος για να πιούμε μπίρα και όχι για φαγητό κατά την επιστροφή μας στο ξενοδοχείο, το μέρος καταρχήν χαρακτηρίζεται από την απουσία υποτυπώδους αισθητικής( με ροζ τραπεζομάντηλα) αλλά το χειρότερο ήταν η συμπεριφορά της σερβιτόρας, την ζητήσαμε κατάλογο στα αγγλικά και μας κεραυνοβόλησε με το βλέμμα της ,δεν μιλούσε καθόλου και γενικά νομίζω ότι είναι από τις χειρότερες συμπεριφορές που αντιμετώπισα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2015
Ευχαριστούμε, katreinfo
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019

Spitteleck: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βερολίνο, Γερμανία

Spitteleck: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!