“Πολύ καλό φαγητό με τιμές σχετικά υψηλές”
Κριτική για: Grill Royal

Grill Royal
Κουζίνες: Διεθνής
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Μίτε
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Βρεθήκαμε με μεγάλη παρέα σε αυτό το steak house οπου μας το ειχαν συστήσει φίλοι μας. Το κρέας ηταν αριστο καλά ψημμένο οπως οι επιθυμίες μας, οι μερίδες ιδιατερα στα ορεκτικά και τις σαλάτες ηταν σχετικά μικρές. Ειναι ενα πολυσύχναστο εστιατόριο με καλό φαγητό και σχετικά υψηλές τιμές. Η επίσκεψη μας ηταν τον περασμένο Χειμώνα, το καλοκαίρι σίγουρα θα ειναι πιο ομορφο το περιβάλλον εξω.

Ευχαριστούμε, Giorgos G

Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2017

Πολύ καλό φαγητό και ωραίος χώρος στο όμορφο Βερολίνο.Ακριβό μαγαζί ιδανικό για να
φάει κάποιος ένα νόστιμο φιλέτο.

Ευχαριστούμε, dverop
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό Εστιατοριο συν καρδιά του Βερολίνου ....!!!!!!
Επιλέξαμε ένα καταπληκτικό barbaresco του asili ....345€
2 εκπληκτικά. Φιλέτα απο διαφορετικά μέρη της Γερμανίας με 2διαφορετικες σαλτσες (μπεαρνεζ και μια με κοκκ.κρασι)
Φανταστικό Σερβις ο καταπληκτικός Rene ...ήτανε ενημερωμένος σε όλα !!!
Το μονο αρνητικό ....ήταν τα γλυκα του τα οποία δεν μας ενθουσιασανε....!!!!
-πρέπει να το επισκεφτείτε ...!!!

Ευχαριστούμε, sakis k
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Grill Royal: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βερολίνο, Γερμανία

Grill Royal: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!