“Ελλάδα! ”
Κριτική για: La Crete

La Crete
Γειτονιά: Καρτιέ Λατέν
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία ατμόσφαιρα, ελληνικό περιβάλλον! Όλο το προσωπικό αφού κατάλαβε ότι είμαστε Έλληνες ερχόταν να μας μιλήσουν στο τραπέζι, κάναμε διάφορες συζητήσεις. Πολύ φιλικό προσωπικό! Το φαγητό καταπληκτικό! Να αναφέρω και την ζωντανή ελληνική μουσική με το μπουζούκι ! Γενικότερα δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από ένα καλό ελληνικό μαγαζί για φαγητό.

Ευχαριστούμε, EosTsi

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το εστιατοριο Α LA CRETE...Θυμηθηκαμε τα φαγητα της ΚΥΠΡΟΥ ειναι πραγματικα υπεροχα..Ο χωρος ειναι πολυ ωραιος...

Ευχαριστούμε, ELENI C
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2015

Εξαιρετική υποδοχή από το προσωπικό,όμορφο οικογενειακό κάδρο.Τιμές λογικές.Ποιότητα μοναδική σε φιλικό και ήσυχο περιβάλλον. Σας συμβουλεύω να φάτε την σπεσιαλιτέ της γιαγιάς. Πρώτη φορά ταξίδεψα στην Γαλλία και ομολογώ οτι εντυπωσιάστηκα. Διεύθυνση Στεφανόβουνο- Ελασσόνα -Λάρισα-Ελλάδα.

Ευχαριστούμε, Marcos M
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2015

Επί πλέον , πολύ φιλική περιποίηση απο τόν ιδιοκτήτη καί τό υπόλοιπο προσωπικὀ ,πραγματική Ελληνική κουζίνα

1  Ευχαριστούμε, Pierredegrece
Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2015

Μεγάλο Σάββατο βράδυ.. είπαμε με την κοπέλα μου να πάμε σε ελληνικό εστιατόριο να φάμε παραδοσιακά (μαγειρίτσα, αρνάκι κτλ). φτάσαμε 22:45, υποδοχή από τους έλληνες υπαλλήλους/ιδιοκτήτες καλή. απο κει και πέρα όλα χάλια. το μαγαζί ήταν reserve (80 ατομα) από την ελληνική κοινότητα, μας έχωσαν σε ένα τραπέζι και αυτο που μας έδειξαν είναι ότι ηθελαν να φαμε και να φύγουμε. οταν ρωτησαμε τι προτεινουν να φαμε μας είπανε αρνακι λογω ημλερας, δεκτό, η κοπελα μου επειδη δεν το τρωει πηρε σουβλακι κοτοπουλο. πηραμε και μια χωριατικη. οι μεριδες μετριες σε ποιοτητα/ποσοτητα.. και πληρωσαμε και 50€ για μια σαλατα και 2 κυριως! μαγειριτσα ουτε λογος...δεν εφεραν ποτε γιατι ο μαγειρας προφανως και την ειχε φτιαξει ακριβως για 80 ατομα...γι' αυτους που ειχαν κανει κρατηση. για αποδειξη δεν το συζητω...ενα χαρτι ταβερνας μας εφεραν με την παραγγελια μας. ουτε απ'εξω δεν θα ξαναπερασω...χιλιες φορες burger king!

1  Ευχαριστούμε, Nikko D

La Crete: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παρίσι, Ιλ Ντε Φρανς

La Crete: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!