“Ωραία εμπειρία. Κάντε γευσιγνωσία ουίσκι σε συνδιασμό με φαγητό!”
Κριτική για: Scotch Malt Whisky Society

Scotch Malt Whisky Society
Κουζίνες: Αγγλική
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Γειτονιά: Νέα Πόλη
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Μία από τις επιλογές για γευσιγνωσία ουίσκι. Προτείνω να πάτε τουλάχιστον μια ώρα πριν τις 10:00 ώστε να μπορείτε να συνδιάσετε γευσιγνωσία ουίσκι (20 λιρες κατά άτομο για 3 είδη - drums) μαζί με φαγητό. Εμείς το κάναμε σκέτο (δεν προλάβαμε κουζίνα) παρότι δεν είμαι φίλος του ουίσκι δεν πίστευα ότι θα δοκίμαζα τόσο ιδιαίτερες γεύσεις. ευχαριστούμε το μπάρμαν που παρότι είμασταν άσχετοι μας βοήθησε να διαλλέξουμε γεύσεις κ μας εξήγησε και για τις παρασκευές.

Ευχαριστούμε, Timoleon k

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Scotch Malt Whisky Society: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εδιμβούργο, Σκωτία

Scotch Malt Whisky Society: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!