“Χρειάζεται προσοχή στο service που σου χαλάει την αρχική εικόνα”
Κριτική για: Old Blackfriars

Old Blackfriars
Κουζίνες: Αγγλική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2018

Σε πάρα πολύ καλό σημείο. Ιδίως αν βρείτε παράθυρο που βλέπει πάνω στην πλατεία, είναι πολύ όμορφα.
Η πρώτη μου εντύπωση ήταν άκρως αρνητική γιατί πήγα στο μπαρ να παραγγείλω μπύρες. Επειδή δεν ήξερα τις ετικέτες τους, ζήτησα βοήθεια από την κυρία που ήταν στο μπαρ κι από έναν σερβιτόρο που ήταν εκεί. Δεν είχαν την παραμικρή διάθεση να ασχοληθούν μαζί μου και το έδειχναν ξεκάθαρα. Αχαμογέλαστοι, κάνοντάς σε να νοιώθεις μη ευπρόσδεκτος.
Η μουσική λίγο αταίριαστη με τον χώρο.
Ευτυχώς από εκεί και μετά, το βράδυ μας κύλησε ομαλά.
Ο σερβιτόρος που ήρθε στο τραπέζι μας ήταν πιο ευγενικός. Αν και ο κατάλογος φαινότανε αρκετά εμπορικός και τουριστικός, το φαγητό που μας έφεραν ήταν καλό και οι μερίδες χορταστικές.
Η γενική βαθμολογία μου έπεσε λόγω της πολύ κακής εντύπωσης που μας έκανε η αρχική αντιμετώπιση του service τους. Πραγματικά αν δεν ήταν τόσο αργά το βράδυ, που οι εναλλακτικές είναι ελάχιστες, θα είχαμε φύγει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, adrenalinegr

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2016

Ίσως η πιο παραδοσιακή σκωτσέζικη pub στην πόλη με πολλά event για τους λάτρεις της τοπικής μουσικής. Το φαγητό ήταν καλό και οι τιμές λογικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Nastazia_Vou
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2015

πήγα πέρυσι αρκετές φόρες σ' αυτήν την παμπ, η ατμόσφαιρα είναι τέλεια και υπάρχει μεγάλη ποικιλίας από μπύρες σε καλές τιμές. Πολλά βράδια έρχονται και διάφοροι μουσικοί και παίζουν παραδοσιακή μουσική,

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, Kostas S
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ο/η Old Blackfriars A, General Manager του Old Blackfriars, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Οκτωβρίου 2018
Μετάφραση Google

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Μετάφραση Google

Old Blackfriars: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αμπερντίν, Aberdeenshire

Old Blackfriars: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!