Αποθήκευση

bilpapgr
Κρήτη, Ελλάδα
Διαβάστε και τις 1.392 κριτικές

Η κριτική έγινε: 25 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κλεισει εισιτηρια απο Ρώμη για Ciampino airport, ενώ φτασαμε μιση ωρα πριν την 'αναμενομενη' αναχωριση, 5 λεπτα πριν μας ειπε η κοπελα που ηταν εκει οτι ακυρωθηκε το τιμολογιο. Της εξηγησαμε οτι θα χαναμε την πτηση και η σταση της ηταν ειρωνικη και αναιδεστατη. Τελικα πηραμε ταξι με αρκετα παραπανω τιμη και φτασαμε στο αεροδρομιο κυριολεκτικα 5 λεπτα πριν την αναχωριση. Δεν την συστινω σε κανεναν.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Athanasia P
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2016

Γράφω για τη διαδρομή ΜΙΛΑΝΟ - ΜΑΛΠΕΝΣΑ . Κατά την αναχώρησή μας από ΜΙΛΑΝΟ ακύρωσαν το δρομολόγιο ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ.Αναγκαστήκαμε να πληρωσουμε 'αλλη εταιρία για να προλάβουμε το αεροπλάνο.ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΡΩΦΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, bilpapgr
Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2016

Ταξιδέψαμε τον Ιανουάριο για Λονδίνο. Την 1η μέρα στο αεροδρομιο δεν φανηκάν και δεν μας ειδοποιησαν μεταφερθήκαμε με αλλο λεωφορειο που πληρωσαμε.Την ημερα της επιστροφης αργησαν 30' να εμφανιστουν και να ξεκινησουν απο VICTORIA. Ηθελαν να κανουμε μεταβιβαση σε αλλο λεωφορειο απο KING CROSS STATIOΝ το οπιο δεν ηταν στο προγραμμα μας. Επρεπε στις 15:05 να ημασταν στο αεροδρομιο αλλα δυστυχως δεν ειχαμε φθασει ουτε καν στο KING CROSS STATION.Αναγκαστηκαμε να σταματησουμε στη μεση του πουθενα και να παρουμε ταξι με αποτελεσμα να χασουμε την πτηση μας.Μειναμε 24 ωρες στο stansted airport και χρεωθηκαμε νεα αεροπορικα εισητηρια. Η εταιρεια ειναι απαραδεκτη!!!! Ακομη περιμενουμε την αποζημιωση μας...

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2016
Ευχαριστούμε, Nika A