“Ελληνικό άρωμα στο Piccadilly”
Κριτική για: carpo piccadilly

carpo piccadilly
Γειτονιά: Μέιφερ
Γειτονιά: Μέιφερ
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Εξαιρετικό προσωπικό , συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που εργάζονται εκεί. Πολύ καλός καφές και εξαιρετικά γλυκά , σοκολάτες και ξηροί καρποί. Σε κέρασμα που μας έκαναν δοκίμασα ενα εξαιρετικό χαλβά (Βόλου μου είπαν) , ο καλύτερος που έχω δοκιμάσει ποτέ πολύ καλύτερος από τον φημισμένο της Δραπετσώνας !!!!!

Ευχαριστούμε, Παγώνα Β

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλύτερος ελληνικός καφές.Κ οι καλύτερες σοκολάτες.Τις έφαγα όλες σε δύο μέρες.Θα το κάνω στέκι μου σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Pathfinder751058
Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2017

Πολύ καλό φιλικό φιλόξενο και πάνω από όλα Ελληνικό περιβάλλον. Χάρηκα που στις διακοπές μου στο ν Λονδίνο είχα μια πολύ καλή επιλογή για να πιο το Espressaki μου.

Ευχαριστούμε, skor-billys
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουνίου 2017

Σάββατο πρωί στο piccadilly ,άρτι αφιχθέντες με το Eurostar , από τους πρώτους πελάτες στο μαγαζί μας υποδέχονται πρόσχαρα προσφέροντας μας μπισκότα λεμονιού, κάλος καφές στη συνέχεια και πάλι κεράσματα με παστέλι και σοκολατακια. Άριστοι στη φιλοξενία.

Ευχαριστούμε, tsikleas
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το Carpo Piccadilly κατα τη διαρκεια ταξιδιου μας στο Λονδινο και γεμισε η ψυχη μας Ελλαδαρα και φιλοξενία!!!!! Ευγένεια και χαμόγελα απλοχερα απο ολο το προσωπικό!!! Μπαινοντας μεσα μεταφερθηκαμε σε αλλες εποχές που ενα μαγαζι ειχε περισσοτερες απο μία χρήσεις. Το ντεκορ, τα προϊόντα, δεν ξεραμε τι να πρωτοκοιταξουμε.....Πηγαμε για καφε και φυγαμε με τις καλυτερες εντυπώσεις και με κουτια με σοκολατες, σοκολατακια και τους νοστιμοτερους ξηρους καρπους που εχω φαει εδω και καιρο! Αν πατε, δοκιμαστε και το υπεροχο παστελι που εχουν. Μπραβο στους νεους Ελληνες που παιρνουν τετοιες πρωτοβουλιες στο εξωτερικο❤

Ευχαριστούμε, ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κ

carpo piccadilly: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λονδίνο, Αγγλία
Λονδίνο, Αγγλία

carpo piccadilly: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!