Hampton
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
  • Πισίνα
  • Εστιατόριο
Park Grand London Kensington(Λονδίνο)
Travelodge
  • Μπαρ/Lounge
Park Grand London Lancaster Gate(Λονδίνο)
  • Εστιατόριο
Citadines Trafalgar Square London(Λονδίνο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Saint Georges Hotel(Λονδίνο)
  • Εστιατόριο
The Nadler Kensington(Λονδίνο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agoda.com
  • Δωρεάν WiFi
Grange St. Paul's Hotel(Λονδίνο)
  • Πισίνα
1.657
1.167
1.657
1.167
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο πρωινό για να σε κρατήσει για το υπόλοιπο της ημέρας μιας κ οι διαδρομές είναι μεγάλες!!!
Τα δωμάτια πολύ μικρά κ πόσο μάλλον όταν έχεις κ καρότσι για το μωρό!!!Τουλαχιστον ήταν καθαρά.
WiFi μηδενικό καθώς στο χρεώνουν αν το επιθυμείς!!!
Το προσωπικό δε ευγενέτατο κ εξυπηρετικό!!!

Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, PelagiaKok
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2016

Είναι ένα ξενοδοχείο που αποτελείτε από σωστούς επαγγελματίες. Άψογη συμπεριφορά, ειδική μεταχείριση για τους καπνίζοντες.
Πεντακάθαρο εστιατόριο, κλασικό αγγλικό πρωινό και γενικά ωραία διαμονή.
Μου έκανε εντύπωση ότι στο πρωινό μπουφέ είχαν και διάφορες εφημερίδες για την ενημέρωση των πελατών.

Διαμονή: Νοέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, dimos p
Η κριτική γράφτηκε 10 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν και λένε ότι συχνά βρέχει εμείς πετύχαμε μια εβδομάδα με πάρα πολύ καλο καιρό. Το ξενοδοχείο είναι κεντρικό κοντά σε σταθμό μετρό που διευκολύνει τις μετακινήσεις. Το δωμάτιο αρχικά ήταν μικρό αλλά μετά μας έβαλαν σε ένα μεγαλύτερο. Το πρωινό ήταν το κλασσικό αγγλικό.

Διαμονή: Μάιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Lygnos I
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2016

Μικρό δωμάτιο, κακοσυντηρημένο ξενοδοχείο αλλά ένα βήμα από τη στάση του μετρό. Είναι μια λύση ανάγκης μόνο για ένα ύπνο. Η τιμή του δωματίου ακριβή, σχετικά ικανοποιητική όμως για τα στάνταρντ του Λονδίνου

• Διαμονή: Μάρτιος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ΗΛΙΑΣ Ψ
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2016

πολυ μικρα δωματια οπως τεσ καμπινες πλοιου ,οχι πολυ καλη τοποθεσια, πολυ ακριβω με σχεση τι προσφερη , οι κοπελλες στην υποδοχοι ψυχρες και καθολου βοηθητικες τους ειπαμε μια μερα να μασ ξυπνησουν ακομα θα μασ ξυπνησουν τους ειπαμε την μερα που φευγαμε να παμε στο προγευμα 15 λεπτα πιο νωρις μας ειπαν οκ και πηγαμε και δεν μας δεχονταν , wifi το χρεονουν 9λιρες το 24ωρο μονο για μια συσκευει, πισινα 10 λιρες δεν θα το ξαναεπελεγα με τιποτα

• Διαμονή: Ιανουάριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Antonis K