1.712
1.205
1.712
1.205
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2015

Το ξενοδοχείο αυτό έχει πολύ μικρά δωμάτια,σχεδόν κλειστοφοβικά,αν και συνηθίζεται νομίζω αυτό στο Λονδίνο,εκτός και αν πληρώσεις πολλά..!Εκτός δωματίου,όλα τα άλλα ήταν σε καλό μέγεθος,αίθουσα πρωινού,πρωινό,λόμπι κ.τ.λ.Η τοποθεσία ικανοποιητική.Συνολικά θα βαθμολογούσα το δωμάτιο του απο κακό,έως ανεπαρκές και για το υπόλοιπο του ξενοδοχείου απο μέτριο,έως καλό.Αυτό που θυμάμαι πάντος με ευχαρίστηση,είναι τα τηγανιτά αυγά του στο πρωινό!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, Kaiti B
Η κριτική έγινε: 3 Ιουνίου 2015

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε βολική τοποθεσία, 100-150μ. από την Kensington High Street & 5' από το μετρό. Παρόλο που επισκεφθήκαμε το Λονδίνο την Πρωτοχρονιά είχαμε ησυχία. Από το ξενοδοχείο μπορεί κανείς να επισκεφθεί μέρη με τα ποδιά (Hyde Park, κ.λ.π.). Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν πολύ φιλικό & με διάθεση να δώσει πληροφορίες.. Το δωμάτια ήταν πολύ καθαρό αλλά αρκετά μικρό για οικογένεια.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, doritoula
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2014

Πολύ ικανοποιητική τοποθεσία σε μια χωρις εγκληματικότητα περιοχη κοντά σε μουσεία, το Hyde Park τα Harrods. Ενω είχα κλείσει superior δωμάτιο μου έδωσαν ενα μικρο, μόλις διαμαρτυρηθηκα μου έδωσαν αυτό που έγραφε το site με την δικαιολογία οτι το μικρο ηταν ανακαινισμένο. Το δωματιο ηταν καθαρο.Το προσωπικό ευγενικο. Το πρωινο ηταν μετριοτατο πολύ τυποποιημένο. Πληρωσαμε για το δωμάτιο χωρίς πρωινό μονο 120€ και η τιμή είναι πολύ χαμηλη για το επίπεδο του ξενοδοχείου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2014
Ευχαριστούμε, Dinos B
Η κριτική έγινε: 28 Απριλίου 2014

Αρκετά καλό ξενοδοχείο, πρόσφατα ανακαινισμένο. Το δωμάτιο μας πολύ μικρό - δεν υπήρχε χώρος για την δεύτερη βαλίτσα. Το στρώμα για μένα ήταν πολύυυυ μαλακό - αν και έτσι είναι σε όσα ξενοδοχεία έχει τύχει να μείνω στο Λονδίνο. Το πρωινό το κάτι άλλο! Η στάση του μετρό (High Street Kensington) 2 λεπτά με τα πόδια. Αν θελει κανείς βέβαια να μένει στο κέντρο δεν πολυβολεύει γιατί πρέπει να αλλάζει γραμμές. Ειναι στην κάτω δεξιά άκρη του Hyde Park και μπορείς να κάνεις τέλειο περίπατο. Το προσωπικό πολύ ευγενικό. Ακόμα και που είχαμε πρόβλημα με το checkin γιατί τα είχε κάνει μαντάρα ο ταξιδιωτικός πράκτορας από Ελλάδα, οι άνθρωποι μας εξυπηρέτησαν και μας βρήκαν δωμάτιο και μάλιστα την περίοδο του Πάσχα που έπεφτε Ορθόδοξο και Καθολικό μαζί.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2014
Ευχαριστούμε, JULIA M
Ο/η Justin J, Guest Relations Manager του Holiday Inn London - Kensington High Street, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαΐου 2014

Αγαπητέ mysticjune78,
Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας.
Η ομάδα μας θα ενημερωει σχετικά για τις παρατηρήσεις σας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Justin Jolly
Guest Relation Manager

Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2014

Ειχα επισκευτει το ξενοδοχειο για Πρωτοχρονια με την οικογενεια και πραγματικα μου αρεσε αρκετα. Ειναι ενα ξενοδοχειο με μεγαλη ιστορια απο οτι διαβασα σε ενα φυλλαδιο τους. Προσεγμενο απο το προσωπικο τους και καθαρο! Ειχαμε μια απιστευτη διαμονη. Πολυ κοντα σε σταθμο μετρο με διαφορου ειδους μαγαζια τρυγυρω. Την τιμη θα την ελεγα λιγο "τσιμπημενη" αλλα τα αξιζουν!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2013
Ευχαριστούμε, PapadopoulosDimitris