11.636
11.636
5.444
1.681
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2017

Μείναμε 2 ημέρες κατά την παραμονή μας στο Λονδίνο.
Πολύ καλό ξενοδοχείο,καθαρό,ευρύχωρα δωμάτια και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό!
Κάναμε την κράτηση μέσω τηλεφώνου και ήταν όλα ακριβώς όπως μας είπαν.Είχαμε δωμάτιο με θέα το big ben και σε ψηλό όροφο με ένα πολύ άνετο κρεβάτι.Ανύπαρκτος θόρυβος!
Το πρωινό πλούσιο,φρέσκο και σε μεγάλη ποικιλία.Ο καφές ήταν μέτριος.
Είχαμε πολύ ευχάριστη διαμονή,άξιζε τα χρήματα του.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε ψηλό όροφο και θέα από την μεριά του big ben!
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, BillMekin
Ο/η Suat B, Manager του Park Plaza Westminster Bridge London, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε το χρόνο να μοιραστείτε την κριτική σας Είμαι χαρούμενος που είχαμε μια υπέροχη διαμονή μαζί μας και ήταν μια χαρά που σε φροντίζει. Εκτιμούμε πραγματικά τα σχόλιά σας και το etam και ελπίζω να σας δω σύντομα.

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2017

Ακριβώς επάνω στη γέφυρα Westminster.
Είχαμε κλείσει μέσω Booking αλλά είχε γίνει κάποιο λάθος και μας είχαν κρατήσει μόνο ένα δωμάτειο. Σε High Season, άμεσα μας έκλεισαν κι άλλο δωμάτειο και σε καλύτερη τιμή!
Μεγάλο δωμάτειο, άνετο, μείναμε 2 ενήλικες και 2 παιδάκια μικρά. Είχαμε υπέρδιπλο κρεβάτι και στην είσοδο του δωματείου καναπέ που γινόταν πολύ μεγάλο διπλό κρεβάτι.
Μπάνιο πολύ μεγάλο και με douche και με μπανιέρα.
Κουζινάκι με ήδη για καφέ τσάι κλπ.
Mini bar (προσοχή αν σηκώσεις κάτι, χρεώνεσαι)
Προσωπικό άψογο.
Πρωινό πλούσιο.Για τα παιδιά μας πρότειναν και μας μαγείρεψαν ξεχωριστό πρωινό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θέα Westminster Bridge
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Μαργαρίτα Μ

Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο ακριβώς απέναντι από το Big Ben! Τα δωμάτια ήταν αρκετά ευρύχωρα και με μοντέρνα διακόσμηση, όπως και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου! Το πρωινό ήταν αρκετά καλό. Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κοντά σε σταθμό του μετρό και στην αποβαθρα για κρουαζιέρα στον Ταμεση. Γενικά ήταν μια πολύ καλή επιλογή για το κέντρο του Λονδίνου.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, ATHA0409
Ο/η Suat B, Manager του Park Plaza Westminster Bridge London, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Μαΐου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που συμμερίνατε τα σχόλιά σας σχετικά με την πιο πρόσφατη διαμονή σας εδώ στο Park Plaza Westminster στο TripAdvisor. Εκτιμούμε πραγματικά τα σχόλιά σας.

Η κριτική έγινε: 8 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο! Το σημειο του ειναι ιδανικο. Πηγαινεις με τα ποδια στα περισσοτερα αξιοθεατα. Πολυ καλο πρωινο. Καθαρα και μεγαλα (για Λονδινο) δωματια. Μερικα δωματια εχουν φανταστικη θεα στον Ταμεση και στο big ben. Σε δεκα λεπτα με τα ποδια βρισκεται ο σταθμος μετρο Westminster. Πολυ εξυπηρετικο προσωπικο, επαγγελματιες. Στα μειον του: Μας χρεωσαν 20 λιρες την ωρα για late check out δυο ωρων!!! Ειναι πολυ θορυβωδες, αφου ειναι τεραστιο ξενοδοχειο και οι πελατες του εκατονταδες....

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, Stratos60
Ο/η Suat B, Manager του Park Plaza Westminster Bridge London, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Απριλίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για την ανάρτηση της αξιολόγησής σας στο TA. Είμαι ενθουσιασμένος που απόλαυσα τη διαμονή σας εδώ μαζί μας στο Park Plaza Westminster. Ήταν μια χαρά που σε φροντίζει και ελπίζω να σε δω ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρετικοτατο προσωπικο, πεντακαθαρο ξενοδοχειο με ωραια κουζινα και πανω απολα ησυχια!!!! Βολικη τοποθεσια στο κεντρο με αμεση προσβαση σε ολα τα αξιοθεατα!Το συστηνω ανεπιφυλακτα για την κατηγορια του

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, stelios3n
Ο/η Suat B, Manager του Park Plaza Westminster Bridge London, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2016
Μετάφραση Google

Thanks for the positive review. I am pleased you enjoyed your stay with us and our fantastic facilities. The team and I hope to welcome you back again to Park Plaza Westminster.

Thanks again and best regards,
Hotel Manager