Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα δωμάτια,πολύ καθαρά,καθημερινή καθαριότητα,πολύ καλό πρωινό,ήσυχα.
Η ελευθερία(ιδιοκτήτρια) από τους πιο χαμογελαστούς και καλούς ανθρώπους που μπορείς να γνωρίσεις! Μας έκανε τις διακοπές μας υπέροχες! Την ευχαριστούμε κ σίγουρα θα την ξανά επισκεφτούμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, akispefki
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018

Εξαρχής η επιλογή του ξενοδοχείου ήταν τυχαία. Θέλαμε πισίνα και παιδική χαρά. Ωστόσο το ξενοδοχείο ξεπέρασε τις προσδοκίες μας. Η ιδιοκτήτρια πολύ φιλόξενη, πολύ καθαρό, το πρωινό καλό, τόσο κοντά στη θάλασσα. Τέλειο για οικογένειες. Το συνιστώ!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, ANNA A
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα ποιο ποιοτικά ξενοδοχεία (σε σχέση με την τιμή του).τα δωμάτια μεγάλα (μπορώ να πω τα δυσπλασία από ξενοδοχεία τετράστερα και με τριπλάσια τιμή)η θέα του τέλεια όπως και όλος ο δρόμος , μόνο που σε αυτό μπορείς να φας το πρωινό σου ( που είναι αρκετά καλό και με ποικιλία ) και να πιεις τον καφέ σου.και όσο για την εξυπηρέτηση η κοπέλα που το έχει είναι μοναδική .. ευχαριστούμε πολύ..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, Basilhs K
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2014

Ιδανική επιλογή για οικογένεια με μικρά παιδιά! Μας έδωσαν 2 παρκοκρέβατα για τα δίδυμά μας (εξαιρετικής ποιότητας), το διαμέρισμα ήταν αρκετά ευρύχωρο και καθαριζόταν καθημερινά, υπήρχαν σκεύη για παρασκευή φαγητού (θυμηθείτε να κρατάτε μαζί σας απορρυπαντικό για τα πιάτα), οι χώροι του ξενοδοχείου έλαμπαν, η παιδική πισίνα είναι αρκετά ευρύχωρη για αρκετά παιδιά και 1-2 γονείς, η θέα καταπληκτική και το πρωινό πλούσιο και πάντα φρέσκο (δίπλα στο χώρο του πρωινού υπάρχει ένα σαλόνι με μεγάλη ποικιλία παιδικών παιχνιδιών, οπότε μπορείτε να πάρετε με ησυχία το πρωινό σας ενώ τα μικρά σας απασχολούνται ευχάριστα!). Μακράν το καλύτερο ξενοδοχείο που έχουμε επισκεφθεί και σίγουρα είμαστε πολύ πιο απαιτητικοί πλέον με τρία μικρά παιδιά!
Το μόνο αρνητικό ότι έλειπε απ΄το δωμάτιο τηλέφωνο που να μπορείς να επικοινωνείς άμεσα με τη ρεσεψιον.
Ελευθερία σου ευχόμαστε πάντα καλές δουλειές, το μεράκι σου για το χώρο περνά μέσω της φιλοξενίας σου στους επισκέπτες σου, θα τα πούμε σίγουρα το επόμενο Καλοκαίρι!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια είναι ήσυχα και με θέα στην πισίνα ή στη θάλασσα!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
1  Ευχαριστούμε, Μαρία Α
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2013

Περάσαμε αξέχαστες διακοπές στο ξενοδοχείο Nautica που είναι μια οικογενειακή επιχείριση στον Σταυρωμένο Ρεθύμνου, 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από τη γραφική πόλη του Ρεθύμνου. Οι εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου είναι άψογες με την μεγάλη πισίνα που περιβάλλεται από γρασίδι ακριβώς έξω από το διαμέρισμα και άμεση πρόσβαση στήν παραλία από κάτω που αρχικά είναι αμμώδης και μέσα έχει βράχια με καθαρά νερά και άφθονη θαλάσσια ζωή, ιδανική για παρατήρηση με μάσκα και αναπνευστήρα. Η φιλοξενία της οικογέννειας Ψαρρού ήταν άψογη και η καθαριότητα υποδειγματική. Το συνηστούμε ανεπιφύλακτα κυρίως σε οικογένειες με παιδιά (μικρά ή μεγάλα) και σε όλους όσους θέλουν ποιοτικές διακοπές όχι μέσα στη βαβούρα. Η σχέση τιμής-προσφερόμενες υπηρεσίες είναι άριστη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
3  Ευχαριστούμε, georged548