eDreams
Priceline
ZenHotels.com
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ , ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ. Το μοντέρνο διαμέρισμα έχει τα πάντα , είναι πολύ κοντά στη θάλασσα και στο λιμανάκι της Πλάκας. Και σε 3 λεπτά με το αυτοκίνητο είσαι μέσα στη πόλη του Λεωνιδίου. Είναι απο τις περιπτώσεις που ξαναπάς για το κατάλυμα και τους ανθρώπους του. Τα λέμε πάλι σύντομα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, GALMAN1957
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ ωραίο δωμάτιο, πλήρως εξοπλισμένο, καθαρό και φιλικό στα κατοικίδια. Βλέπεις από το μπαλκόνι σου περιβόλια και μποστάνια και στο βάθος θάλασσα. Για να πας στη θάλασσα σε 1’ -2’ περνάς από ένα μονοπάτι με υπέροχους ηλίανθους. Θαυμάσιοι οικοδεσπότες με διάθεση να σε εξυπηρετήσουν ανά πάσα στιγμή. Μικρή η διαμονή μου. Ελπίζω στο μέλλον να ξαναπάω και να μείνω περισσότερο!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, 254tiah
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2018

όταν το μόνο αρνητικό που έχεις να αναφέρεις είναι ότι το μπάνιο χρειάζεται μια πιο μακριά κουρτίνα, τότε ξέρεις ότι πέτυχες διάνα...μιλάμε για ένα μέρος που βρίσκεται μεταξυ θάλασσας και βουνού, με περιβόλια δίπλα τα οποία περνάς στον δρόμο σου για την παραλία ή το λιμάνι, με αυλή με τραπεζάκια για άραγμα/διάβασμα/καφέ και ποδήλατα για χρήση, και μέσα να σε υποδέχονται κάθε λογής καλούδια (μέλι, μαρμελάδα, καφές, φρυγανιες...) και να μη του λείπει τίποτα..μπαλκόνι μπροστά και πίσω με σίτες και δύο κλιματιστικά σε δίχωρο δωματιο...και τέλος, οι ιδιοκτήτες που τους βλέπεις παρόντες και έτοιμους να εξυπηρετήσουν...πέντε ημέρες δεν έφταναν...ελπίζω να καταφέρω να ξαναπάω και μείνω περισσότερο την επόμενη φορά...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, DimKalf
Η κριτική έγινε: 18 Ιουνίου 2018

Εξαιρετικό δωμάτιο, καλαίσθητο και πολύ ευρύχωρο. Πεντακάθαρο, με καλό πρωινό που απολαύσαμε κάτω από τον ίσκιο των δέντρων. Ο ύπνος απλά τέλειος. Χορτάσαμε ηρεμία και γαλήνη. Και όλα αυτά, μια ανάσα από το γραφικό λιμανάκι της Πλάκας.
Ευχαριστούμε πολύ τον κύριο Δημήτρη και την κυρία Ελένη για τη φιλοξενία.
Θα επιστρέψουμε.. το μόνο σίγουρο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Marstefanaki
Ο/η Troumpasfamily, Owner του Troumpas Family Rooms and Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουνίου 2018

Αγαπητή Μαρία,
Είμαστε χαρούμενοι που απολαύσατε την διαμονή σας στο κατάλυμά μας και ικανοποιηθήκατε από τις παροχές και την φιλοξενία μας. Θα χαρούμε να σας δούμε και να σας φιλοξενήσουμε πάλι στο Λεωνίδιο στο μέλλον!!
Δημήτρης & Ελένη

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2017

Τα δωμάτια είναι εξαιρετικά και πολυ καθαρά και εχουν τα παντα , η τόποθεσια είναι καταπληκτικι, Ήμαστε παρα πολύ ευχαριστημένοι και σίγουρα θα προσπαθήσουμε να επιστρέψουμε. Ευχαριστουμε πολύ τον κ. Δημήτρη για την εξαιρετική φιλοξενία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, k0stas1960
Ο/η Troumpasfamily, Ιδιοκτήτης του Troumpas Family Rooms and Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε που απολαύσατε τις διακοπές σας στο Λεωνίδιο διαμένοντας στο κατάλυμά μας.
Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε πάλι στο μέλλον.
Δημήτρης