Tripadvisor
Αναζήτηση

“Τέλειο!”
Κριτική για: Πορτεγο

Πορτεγο
Περιγραφή: Θα μας βρείτε στην γραφική πλατεία του Μοχού,όπου με μεράκι προσφέρουμε την παραδοσιακή κουζίνα του τόπου μας θυμίζοντας γεύσεις απο το παρελθόν, συνδυάζοντάς τις με γεύσεις απο το σήμερα και με μερικές πινελιές απο την πολίτικη κουζίνα. Χρησιμοποιώντας δικές μας πρώτες ύλες όπως κρασί, ρακί και ελαιόλαδο,σας προτείνουμε να δοκιμάσετε την εξαιρετική σαλάτα μας ¨Πόρτεγο¨ και τα χειροποίητα ντολμαδάκια της γιαγιάς! Αφήστε λίγο χώρο για να απολαύσετε τη σπιτική μηλόπιτα ή το λαχταριστό σουφλέ σοκολάτας, όλα απο τα χεράκια μας!

Εχθές επισκέφθηκαμε το Πορτεγο για ενα ακόμη ταξίδι γεύσεων.Ηταν τέλεια όλα.Το σπανακοριζο ήταν γευστικο όπως και όλες οι επιλογές μας στα ορεκτικά και τα κυρίως.θα το προτείνουμε σε όλο το κόσμο.τα παιδιά φιλικα όπως και οι τιμές...value for money.. ΕΎΓΕ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, kostasz182

Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2019

Επισκέφτηκα το εστιατόριο με φιλικό ζευγάρι για βραδινό γεύμα .
Τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν όλα εξαιρετικά και πεντανόστιμα !
Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και γρήγορη . Οι τιμές πολύ καλές .
Ιδανική έξοδος για φαγητό στην περιοχή του Μοχού !
Το συστήνω με κλειστά μάτια !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, TeoS_12
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απλά φανταστικό !!!!!! Σε μια ωραία πλατεία βρίσκεται πραγματικά ένα φανταστικό μαγαζί !!! Οι ιδιοκτήτες του υπέροχοι και πολύ πρόσχαροι !!! Ότι δοκιμάζεις θα το θυμάσαι για πολύ καιρό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, perivolarisd
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλά πιάτα οικονομικά πολύ γρήγορο και φιλικό εργατικό...ωραια κρασιά και γλυκά για μικρούς και μεγάλους και έναν μινι παιδότοπο για τα παιδιά..φανταστικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 496arisr
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική κουζίνα πανέμορφη ατμόσφαιρα, πολύ καλό σέρβις, προσιτές τιμές σε συνδυασμό με την παραδοσιακή πλατεία του Μοχου να συντελούν σε μια όμορφη εμπειρια

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 479dimitrisa

Πορτεγο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κράσι, Νομός Ηρακλείου

Χανιά, Νομός Χανίων
Αμμουδάρα, Νομός Ηρακλείου

Χερσόνησος, Νομός Ηρακλείου
Μάλια, Νομός Ηρακλείου

Πορτεγο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!