Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020

Μια όαση στη λίμνη Ευβοίας... Στο μισό μέτρο από τη θάλασσα.. Τρομερές εγκαταστάσεις,με πισίνα που έχει 2 επίπεδα γ μεγάλους κ μικρούς.. Ιδανική γ όλες τις ώρες... Καθαρά, προσεγμένα δωμάτια με ανέσεις σε χρώματα που σε ξεκουραζουν.. Πολύ ευγενικό προσωπικό κ εξυπηρετικό.. Ανανεωμένη κουζίνα με πολύ νόστιμα πιάτα κ πρωινό γ όλα τα γούστα!! Εμείς πήγαμε παρέα κ περάσαμε φανταστικά!!!ιδιαίτερη μνεία στην εξέδρα του εστιατορίου πάνω στη θάλασσα κυριολεκτικά!! Από τα καλύτερα που έχω επισκεφθεί γ ξεκούραση κ αναζωογόνηση!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα γ κάθε περίσταση !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 758afroditis
Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο ξενοδοχειο, το πρωινο με ποικιλιες γευσεων (φοβερες χειροποιητες μαρμελαδες) η πισινα καθαρη και μεγαλη!τα δωματια καθαρα!!η ποιοτητα στα ποτα και στα σνακ στο μπαρ ηταν λιγο πεσμενη και ακριβα αρκετα!κατα τα αλλα ολα ηταν υπεροχα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, JohannaCol
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2019

Βρίσκεται λίγο έξω από το όμορφο χωριό της Λίμνης, ακριβώς μπροστά στη θάλασσα. Ότι πρέπει για να ηρεμήσεις και να χαλαρώσεις. Ωραία άνετα και καθαρά δωμάτια. Το προσωπικό ευγενικό και πολύ πρόθυμο. Έχει και εστιατόριο με τραπέζια μπροστά στη θάλασσα. Το μόνο αρνητικό ήταν πως αρκετά από τα είδη του πρωινού δεν σκεπάζονταν και ήταν εύκολη λεία για τις μύγες.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Θωμάς Π
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ μέτριο κατάλυμα για την τιμη του! Ενα πολύ κακο ειναι οι μύγες που εχει σε ολους τους χώρους! Και στο χώρο του πρωινού παρα πολλες μύγες χωρίς να σκεπάζουν τα φαγητά ! Απαράδεκτοι!
Απαράδεκτοι επίσης και για το θεμα της παραλίας μπροστα στο ξενοδοχείο! Για να μπεις στη θάλασσα πρέπει να κανεις άσκησης ισορροπίας απο την πέτρα! Απαράδεκτο παρατημένη η παραλία ενώ θα μπορούσαν να την έχουν προσέξει περισσότερο.
Κάθαρο σε γενικές γραμμές!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, katerina k
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2019

Ότι είχαμε φτάσει λίμνη,μετα από μία δίωρη διαδρομή με μηχανή από Αθήνα ήμασταν πεινασμένοι και ψάχναμε κάπου να κάτσουμε να φάμε, ρωτήσαμε και μας είπανε για ένα στυλάτο ξενοδοχείο με γκουρμέ φαγητό, προχωρήσαμε λοιπόν κατά μήκος της παραλίας και ύστερα από μερικές εκατοντάδες μέτρα και αφού διανύσαμε έναν επικίνδυνα στενό και κατεστραμμένο δρόμο επιτέλους φτάσαμε σε ένα αρχιτεκτονικό στολίδι, άραξεμε τη μηχανή στο πάρκινγκ, κάναμε μερικά βήματα και φτάσαμε στα τραπεζάκια που ήταν στην άκρη της παραλίας,οι τιμές στον κατάλογο ήτανε λίγο τσιμπημένες (λογικό γιατί πληρώνεις γκουρμεδιά σκέφτομαι) είχε μεγάλη έλλειψη ποικιλίας από τα βασικά για την Ελλάδα ορεκτικά. Πχ δεν είχαν τηγανιτές πατάτες, τέλος πάντων αφού καθίσαμε λέμε θα φάμε ότι έχει, παραγγέλνουμε και στο τέλος της παραγγελίας μας ρωτάνε το τι θα πιούμε, εγώ πήρα μία μπύρα και η κοπέλα μου ζήτησε ένα ποτήρι κρασί, μας φέρνουν τα ορεκτικά,μας έφεραν τη σαλάτα που πραγματικά καμία σχέση με αυτό που περιέγραφε στο μενού, μου φέρνουν την μπύρα, ξεχνάνε να φέρουν το κρασί της κοπέλας μου, τους το υπενθυμίζουμε, και με έκπληξη και των δυο μας φέρνουν το κρασί σε ποτήρι κλασικού κρασοπότηρου!!! Δηλαδή το κρασοπότηρο που σερβίρουν στο "κουτούκι του Θωμά" μένω στήλη άλατος κοιτάζω γύρω μου και βλέπω το γκαρσόνι,του κάνω την εξής παρατήρηση
- συγγνώμη φίλε μου όταν ένας πελάτης ζητάει ένα ποτήρι κρασί του το φέρνουν σε ένα κολονάτο ποτήρι, και τι μου απαντάει αυτός;
-όχι κύριε είναι το ποτήρι που σερβίρουν στην ταβέρνα.....
κοιταζόμαστε εγώ η κοπέλα μου και σκεφτόμαστε ότι εδώ έχουν μπερδέψει το γκουρμέ εστιατόριο με το κουτούκι της μαργαρίτας...όταν μας έφεραν τον λογαριασμό μας ζήτησαν συγνώμη για το λάθος που έγινε με το ποτήρι και μας είπαν ότι είναι καινούργιοι στο επάγγελμα και δεν γνώριζαν(οι σερβιτόροι), Το φαγητό μέτριο, πολύ μικρές μερίδες, καμία σχέση με αυτά που περιέγραφαν στο μενού... Τέλος σηκωθήκαμε και φύγαμε όχι και τόσο ευχαριστημένοι από το φαγητό αλλά ικανοποιημένη από την παραλία και την ομορφιά του ξενοδοχείου....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Dm3s