“Το κάτι άλλο.”
Κριτική για: Ρεμεζέ

Ρεμεζέ
Κλείστε τραπέζι

Εξαιρετικό μαγαζί, πολύ καλό φαγητό ήταν η πρώτη φορά που πήγαμε και σίγουρα θα ξανά πάμε. Το προσωπικό ευχάριστο και πολύ φιλικό ειδικά η δεσποινίς που μας πήρε την παραγγελία και φυσικά μας πρότεινε την σπεσιαλιτέ του μαγαζιού ‘μπιφτέκι

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, XarhsSer

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο έχω φάει ...έχω πάει άπειρες φορές και είναι πάντα το ίδιο νόστιμα όλα...ποσότητα οσο πρέπει ...ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, gewrgiape
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020

εξαιρετικό. Όσες φορές και να πάμε τρώμε υπέροχα, γρήγορα και φτηνά. cheap and tasty. Highly recommended.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, datosv
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά επισκέφθηκαμε αυτό το όμορφο μαγαζί! Αν κ ημέρα χριστουγεννων με πολύ κόσμο,(φυσικά είχαμε κάνει κράτηση καιρό πριν)η εξυπηρέτηση ήταν άψογη,το προσωπικό ευγενέστατο και φυσικά το φαγητό πολύ νόστιμο! Ότι κ να πήραμε ήταν εξαιρετικό και το κρεας του απίθανο!!! Συγχαρητήρια παιδιά!!! Ααα κ το γλυκό στο τέλος ότι έπρεπε ❤️

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, kalfie16
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί, εξυπηρετικοί υπάλληλοι. Νορμάλ τιμές και τεράστιες μερίδες στα πιάτα. Προτιμήστε μπιφτέκι ή μπριζόλα του κιλού!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, despoinats1

Ρεμεζέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αιγάλεω, Αττική
Αιγάλεω, Αττική

Ρεμεζέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!