Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2016

Μας καλωσόρισε με χαμόγελο ο Αντώνης, πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει και να κάνει τις πρώτες μας διακοπές σαν ζευγάρι άνετες και γεμάτες αναμνήσεις, αφού μας πρότεινε τα μέρη του νησιού που θα μας προσφεραν τα όσα του λέγαμε ότι θέλουμε να απολαύσουμε! Ένα μπουκάλι νερό και ακόμη ένα με ντόπιο κρασί μας περίμενε στο ψυγείο του δωματίου!
Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα και για το ευχάριστο κλίμα και για την καθαριότητα!! Αντώνη, σ'ευχαριστουμε!!
Νίκος-Κωνσταντίνα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, nikolaspolym
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2013

Πήγαμε πρώτη φορά Νάξο κι ο Ζέφυρος είναι πραγματικά σε μια πολύ καλή τοποθεσία αλλά χρειάζεται να έχεις μεταφορικό μέσο!
Πολύ καλή εντύπωση μας έκανε ο Αντώνης (ιδιοκτήτης), ευγενέστατος, πρόθυμος να σε βοηθήσει και σε ότι μπορεί να σε ενημερώσει.
Καθαριότητα στα δωμάτια κάτι που νομίζω ότι είναι πολύ σημαντικό για όλους!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2013
2  Ευχαριστούμε, NIKIPN
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2013

Εξαιρετική διαμονή!Πεντακάθαρα δωμάτια,πολύ φιλόξενοι ιδιοκτήτες,όμορφη τοποθεσία!Κρασάκι,σπιτικό γλυκό και καρπούζι το καλωσόρισμά μας στο δωμάτιο.Τα παιδιά πολύ πρόθυμα να μας εξυπηρετήσουν σε κάθε μας ανάγκη!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
Ευχαριστούμε, Vassiliki K
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2013

Μείναμε 6 νύχτες μαζί με το εξάχρονο παιδί μας. Στο ψυγείο μας περίμεναν φρούτα ( καρπούζι, μπανάνες, ροδάκινα) , κρασί ( ντόπιο) και ένα μπουκάλι νερό και μετά απο δύο ημέρες πεντανόστιμα ρυζόγαλα απο δικό τους γάλα που έιχε φτιάξει η μητέρα του Αντώνη ( ευγενικός, εξυπηρετικός και άψογος νεαρός ιδιοκτήτης). Όλα τα δωμάτια έχουν θέα στη θάλασσα. Άνετο πάρκινγκ. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο , η κουζινα καλά εξοπλισμένη, η τοποθεσία τέλεια. Μακρία απο τις πολυσύχναστα μέρη της Νάξου, 10 λεπτά με το αυτοκίνητο απο τη χώρα, 3 λεπτά απο την παραλία. Αν ξαναβρεθούμε στη Νάξο πάλι εκεί θα μείνουμε. Ευχαριστούμε για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
Ευχαριστούμε, IASON S
Η κριτική έγινε: 10 Μαΐου 2013

Οι κριτικές που είχαμε ακούσει από φίλους μας ήταν φανταστικές και απέμενε μόνο να το διαπιστώσουμε και με τα μάτια μας . Κλείσαμε λοιπόν δωμάτιο και η συνέχεια ήταν απλά φανταστική . Θα ξαναμείνω ανεπιφύλακτα στον ίδιο χώρο . Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στον ιδιοκτήτη Αντώνη που φρόντισε να μην μας λείψει τίποτα .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
Ευχαριστούμε, george d