TripAdvisor
Πλάκα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Όταν χρεώνεις € 230/διανυκτέρευση και:
* Το μπάνιο του δωματίου είναι 2,5 τετραγωνικά με την πόρτα να χτυπά το πρόσωπο αυτού που κάθεται στην τουαλέτα.
* Η "flat screen tv" είναι μία τηλεόραση 16 ιντσών κρεμαστή στη γωνία ( η οποία κρύβεται από τιςκολώνες του κρεβατιού και σε απόσταση 6 μέτρων διαγωνίως από αυτό) σαν να βρίσκεσαι σε τρίκλινο στον Ευαγγελισμό.
* Το πρωινό αποτελείται από 10 απαράλλαχτα εδέσματα επιπέδου πανσιόν και ο καφές προέρχεται από μηχάνημα που βρίσκεις στα all inclussive των €700 εβδομαδιαίως.
* Σε καθημερινή βάση η πισίνα του ξενοδοχείου δέχεται με την έγκριση της διεύθυνσης τον κάθε άσχετο θορυβώδη μη ένοικο ο οποίος με αντάλλαγμα κάτι από το μπαρ και μη τηρώντας στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής (ντους) καταλαμβάνει χώρο όπου οι πελάτες που "τα σκάνε" αξιώνουν την ησυχία τους. Και μάλιστα όταν στην πλευρά του δρόμου υπάρχει "πισίνα επισκεπτών".
* Ενημερώνεις πως το ξενοδοχείο έχει ξαπλώστρες στην παραλία για τους ενοίκους "έναντι κάποιας μικρής κατανάλωσης" ,ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ και φέρεσαι σαν αρπαχτικό για να ξεκολλήσεις € 3 από κάποιον που ήδη σε πληρώνει αδρά.
Τότε απλά δεν έχεις ιδέα για το τι υπηρεσίες αντιστοιχούν στα € 230.
Καλό θα ήταν οι υπεύθυνοι να κάνουν μία βόλτα από καταλύματα στην Ελλάδα και την Ευρώπη με αντίστοιχες χρεώσεις και τότε ίσως καταλάβουν. Γιατί προς το παρόν δείχνουν να μην έχουν βγει εκτός Πλάκας.
Λυπάμαι ειλικρινά για τα χρήματα που άφησα σε αυτό το ξενοδοχείο το οποίο κατά την άποψή μου είναι για maximum € 140 σε full season.
Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και εξυπηρετικό και οφείλω να το επισημάνω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, PhilAthens_Greece
Η κριτική έγινε: 9 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο είναι απεσιο.Υπαρχουν παντού σκοτωμένα έντομα, πάνω στο κρεβάτι στους τοίχους κλπ. Η υγρασία μας έχει κατασπαραξει. Το μπουφέ του βραδινου αισχρό με προβρασμενα από προχθές μακαρόνια και σάπιο κρέας. Πήγαμε 1:30 το βράδυ να ζητήσουμε να μας αλλάξουν τα σεντόνια και φάγαμε περίπου 40 μέχρι να μας βρουν σεντόνια. Επίσης η κυρία στην ρεσεπσιον αντί να έρθει να μας τα στρώσει μας τα έδωσε στο χέρι να τα στρωσουμε εμείς. ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΙ το δωμάτιο βρωμάει και τα παράθυρα είναι χαλασμένα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, ggggjsusu
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια ανεπανάληπτη εμπειρία η διαμονή μας στο Aegean palace . Μόνο αυτή η περιγραφή ταιριάζει σε μια μοναδική φιλοξενία.
άψογο service , με χαμόγελο και ευγένεια όλο το προσωπικό και οι ιδιοκτήτες πάντα πρόθυμοι .
Οι άνθρωποι του Aegean palace ξέρουν τον τρόπο να προσφέρουν αυτό που πραγματικά θέλει κάποιος. Υψηλή ποιότητα διαμονής και ονειρεμένο περιβάλλον !

1  Ευχαριστούμε, ΕΛΝΤΑ Π
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η 2η φορά που επισκεπτόμαστε τη Ναξο και μένουμε στο ίδιο ξενοδοχείο διότι ειναι καθαρό, πολύ φιλικό, αψογη εξυπηρέτηση απο το προσωπικό του και κατάλληλο για παιδιά. Εχει καταπληκτικό φαγητό, θάλασσα είναι δίπλα και όσο για την τεραστια πισίνα , δεν υπάρχουν λόγια.Αντε και του χρόνου παιδιά!!!

Ευχαριστούμε, Giorgos P
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλυτερη διαμονή που θα μπορούσα να έχω! Άψογο περιβάλλον, καθαρό, άψογο service σε πολύ καλή τοποθεσία και με πολύ όμορφη παραλία.
Παροχές εξαιρετικές. Προσωπικό επιλεγμένο προσεκτικά από τους ιδιοκτήτες και όλοι τους με φοβερή αντιμετώπιση και συμπεριφορά.
Προϊόντα ντόπια στο φαγητό του και εξαιρετικής ποιότητας.
Το καταλληλότερο περιβάλλον και για οικογένειες.
Το συστήνω χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ευχαριστούμε, _M3539PI