94 €
Μαρία Π
Απλά τέλειο!
Κριτική για: Ploes Seaside Houses
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 3 Αυγ 2019μέσω κινητής συσκευής
Τι να πρωτοπείς! Πεντακαθαρα, σικατη κυκλαδιτικη διακοσμηση, τέλεια φιλοξενια, πολυ καλη τοποθεσια, η Ελενη και ο Χρηστος απλως αψογοι! Πολυ φιλικο για οικογενειες με παιδια.
Το συστηνω ανεπιφυλακτα!!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
173 €
50 €
    49 €
0.1 χλμ. από Ploes Seaside Houses
Μπαρ/Lounge
sweet and savoury pancakes for breakfast
56 €
1.1 χλμ. από Ploes Seaside Houses
Πισίνα
Πλάκα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στο Ploes ήταν υπέροχη. Έρχομαι πάνω απο 5 χρόνια στο νησί και δεν εχω ξανά μείνει σε ενα τόσο υπέροχο κατάλυμα στο νησί. Ειναι η απόλυτη διαμονή για να αισθανθείς τη κυκλαδίτικη κουλτούρα του νησιού.
Δεν εχει τιποτα να ζηλέψει απο 5αστερα ξενοδοχεία!!!
Τα δωμάτια ειναι ολοκαίνουργια με φοβερή διακόσμηση και θεα που έχουν ολα τα δωμάτια. Ειναι πεντακάθαρο κάτι που σε κανει να αισθάνεσαι σαν το σπίτι σου.
Επίσης το Ploes το χαρακτηρίζουν οι υπέροχοι άνθρωποι που το διαχειρίζονται και η φιλοξενιά τους. Αξέχαστη διαμονή και δεν το αλλάζω για οσο θα επισκέπτομαι τη Νάξο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
3  Ευχαριστούμε, Paradise727239
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο σπίτι για 5 βράδια. Οι άνθρωποι που μας υποδέχτηκαν ήταν φιλόξενοι κ εξυπηρετικοί , ο χώρος καθοριζόταν κάθε μέρα και η διαμονή μας ήταν εξαιρετική ! Το σπίτι ήταν καινούριο , λειτουργικό με ωραία διακόσμηση με τέλειο μπαλκόνι. Η απόσταση από τη θάλασσα είναι πολύ μικρή με τα πόδια , με ωραία παραλία κ αρκετά μαγαζιά γι φαγητό η καφέ τριγύρω. Αν βρεθείτε στη Νάξο το προτείνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
3  Ευχαριστούμε, Andrew_pap