“Η Ιστορία γράφεται ακόμα....”
Κριτική για: Χάνι Μιλτιάδη

Χάνι Μιλτιάδη
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2021

Από που να ξεκινήσει κάποιος την περιγραφή? Από το φαγητό που παραμένει το ίδιο όλα αυτά τα χρόνια, παρότι οι ιδιοκτήτες ανήκουν πλέον στην 3η γενιά. Θυμάμαι τις ιστορίες του παππού μου σταματούσε εδώ να ξεκουραστεί πηγαίνοντας προς Βυτίνα, τα δύσκολα χρόνια που δεν υπήρχαν μέσα μεταφοράς. Ευχαριστούμε για όλες αυτές τις αναμνήσεις που μας προσφέρετε τόσα χρόνια!!

Ευχαριστούμε, _K6538MA
Ο/η Paradise00079516102, Ιδιοκτήτης του Χάνι Μιλτιάδη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιανουαρίου 2021

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια, μας βοηθούν να συνεχίζουμε όλα αυτά χρόνια

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Ένα παλιό παραδοσιακό μαγειρειο, καλό φαγητό, άθλια εξυπηρέτηση με πολλούς κακούς τρόπους και αγένεια. Δεν σας το προτείνω μόνο εάν ξεμείνετε και θέλετε να φάτε κάτι γιατί δεν έχει τίποτα παραπάνω να προσφέρει.

Ευχαριστούμε, PanayotisCh

Χάνι Μιλτιάδη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!