“Προσωπικό”
Κριτική για: Mikel Coffee

Mikel Coffee
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαρτίου 2021

Απαράδεκτη συμπεριφορά του προσωπικού. Σου δίνουν την αίσθηση πως πας στο μαγαζί για να τους αναγκάσεις άθελα τους να εργαστούν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, alexandrosgiannis5_g

Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Μισή ποσότητα σοκολάτας στο ποτήρι μου. Αγενής ταμίας!Χτύπησε παραπανω μέγεθος στον καφέ μου χωρίς να το έχω ζητήσει. Εν τέλει μου δώσανε μισό περιεχόμενο! Απαραδεκτοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Takis21taki
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το χειρότερο μαγαζί ever ! Πανάκριβο λόγω λιμανιού! Εκμετάλλευση και καφές που δεν πίνετε! Πήγα δεύτερη φορά. Εννοείτε η τελευταία!

2  Ευχαριστούμε, 577manolisk
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2017

επειδη ειναι απεναντι απο το λιμανι λιγο πριν σαλπαρεις...ειδαλλως μια απο τα ιδια οπως και τα αλλα της αλυσιδας

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, dpk78
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί είναι πολύ ωραίο και μεγάλο. Εχει πολύ ωραίους καφέδες και αρκετά οικονομικούς. Το προσωπικό θα μπορούσε να ταν πιο ευγενικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, mixalis84

Mikel Coffee: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σούδα, Νομός Χανίων

Mikel Coffee: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!