Agoda.com
ELISAVET T

!!!

Κριτική για: Aristotelis Ithaca Apartments
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 12 Αυγ 2023μέσω κινητής συσκευής
Είναι μια πολύ καλή επιλογή καταλύματος για άνετες και ήρεμες διακοπες στο όμορφο αυτό νησί !! Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι καθώς τα δωμάτια ήταν ευρύχωρα και καθαρά ,υπήρχε μεγάλος χώρος για να παρκάρουμε αυτοκίνητο και τα διαμέρισματα βρίσκονται πολύ κοντά στο λιμανι του χωριού όπου υπάρχουν εστιατόρια και καφετέριες! Τέλος, ο κ.Αριστοτελης ήταν πολύ ευγενικός, φιλόξενος και εξυπηρετικός κανοντας τη διαμονή μας ακόμα πιο ευχάριστη
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • Priceline
7.5 χλμ. από Aristotelis Ithaca Apartments
7.5 χλμ. από Aristotelis Ithaca Apartments
Φρίκες: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό!!! Πραγματικά περάσαμε υπέροχα. Το δωμάτιο μας ήταν καθαρό και όμορφο, και ο Αριστοτέλης και η γυναίκα του πολύ καλοί. Ότι και να χρειαστηκε το πρόσφεραν με αγάπη!. Τους ευχαριστούμε θερμά και περιμένουμε να μας φιλοξενήσουν!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, MAMIGreece
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2022

Κατω του μετριου με ελλειπη καθαριοτητα κ αθλιο μπανιο.Το μπανιο παραπεμπει σε καταλυμα δεκαετιας 80 κ φυσικα δεν ανταποκρινεται στην τιμη του.Τα 100€ την βραδια ειναι εντελως απαραδεκτα.Στο μπανιο δεν υπαρχει καν ντουζερια παρα μονο σφουγγαριστρα η οποια χρησιμοποιειται για να μαζευεις τα νερα ωστε να μην φτασουν στο υπνοδωματιο.Εβρεξε το βραδυ κ τα νερα μπηκαν ολα στο δωματιο.Οι πετσετες κ τα σεντονια ειναι λιωμενα κ γενικοτερα το δωματιο δεν εχει σχεση με τις παραπλανητικες φωτογραφιες.Λυπαμαι που θα δωσω τα χρηματα μας κ φυσικα πριν κανετε κρατηση θα πρεπει να το σκεφτειτε καλυτερα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Katerina K
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

5/5!! Ο χώρος καθαρός, περιποιημένος και με όλες τις ανέσεις που περιγράφονται στη σελίδα. Ο κ. Αριστοτέλης πρόσχαρος, φιλόξενος και μας έδωσε φοβερές προτάσεις για φαγητό και βόλτες. Κατάλληλο και για οικογένειες και για ζευγάρια. Ίσως το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν είναι προσβάσιμο με αναπηρικό καροτσάκι, διότι έχει αρκετά σκαλιά

Συμβουλή για το δωμάτιο: Διαθέτει πάρκινγκ, κλιματισμό και WiFi. Δυσπρόσιτο με αναπηρικό αμαξίδιο.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Alkisty C
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Ευρύχωρο δωμάτιο, καθαρό, με υπέροχη θέα κι ο κύριος Αριστοτέλης καθημερινά να ενδιαφέρεται. Οι παραλίες σε απόσταση αναπνοής όπως και τα σημεία ενδιαφέροντος του νησιού. Ησυχία και ομορφιά παντού. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, 700kostasg
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή στο συγκεκριμένο συγκρότημα ήταν άψογη. Το περιβάλλον ήσυχο και ρομαντικό. Τα δωμάτια αρκετά προσεγμένα και περιποιημένα, αν και είχαν έπιπλα προηγούμενης δεκαετίας. Επίσης ήταν ευρύχωρα και με όλες τις ανέσεις. Ο ιδιοκτήτης ήταν καθόλα ευγενικός και εξυπηρετικός.
Η μόνη ως παραφωνία μπορεί να χαρακτηριστεί το γεγονός ότι το μπάνιο δεν διαθέτει τοιχακι, αν και έχει πολύ καλή κλίση και και κουρτίνα και ετσι δεν γεμίζει όλο το μπανιο νερά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, georgiosm49