“Απλά υπεροχο και ποιοτικό”
Κριτική για: Marinata

Marinata
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Στο υπέροχο τοπίο στο Βαθύ Μεγανησίου συναντάμε την Marinata! Μεσογειακή κουζίνα με υπέροχες ελληνικές γεύσεις θα σας σαγηνεύσουν!Παραδοσιακές συνταγές που έρχονται μέσα από την πλούσια γαστρονομική ιστορία μας με επιλεγμένα παραδοσιακά προϊόντα θα σας ταξιδεύσουν στα μυστικά του Ιονίου!Τραπεζάκια δίπλα στη θάλασσα προσφέρουν καταπληκτική θέα και σε συνδυασμό με τις ιδιαίτερες γεύσεις μας η επίσκεψη θα σας μείνει αξέχαστη!
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο μαγαζί με ευγενικό προσωπικό , υπέροχη θεα από το λιμάνι και με χορταστικες μερίδες ! Αν μας δωθεί η ευκαιρία θα ξαναέρθουμε να φάμε σε αυτό το όμορφο και ποιοτικό εστιατόριο !!!

Ευχαριστούμε, tiktokvideost

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2021

εξαιρετική ευριματικη μεσογειακη κουζινα,ευγενεστατο προσωπικο εντιμος τιμοκαταλογος ειδικα στα κρασια ! οι μεριδες μεγαλες και οι προτασεις του σερβιτορου σωστες τα φαγητα πολυ καλα με απιθανους μεζεδες για τσιπουρο το συστινο ανεπιφυλακτα και θα ξαναπηγαινα !

1  Ευχαριστούμε, 2KAVCOSTAS
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, όμορφο περιβάλλον και το προσωπικό ευγενέστατο!!
Πήγαμε με 2 σκυλάκια! Έφεραν αμέσως νεράκι για τους τετράποδους φίλους μας και ο σερβιτόρος φιλικότατος και εξυπηρετικότατος ήταν συνέχεια εκεί για ότι χρειαζόμασταν!!
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!

1  Ευχαριστούμε, maria k
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό!!! Όμορφο περιβάλλον, εξαιρετική κουζίνα άψογη εξυπηρέτηση και τέλειο γευστικότατο φαγητόοοοοοοοο!!!!!! Είναι καταπληκτικό εστιατόριο!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Voyage802048
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίθανες γεύσεις χορταστικές μερίδες δυνατή κουζίνα και καταπληκτικό προσωπικό ευγευνέστατοι όλοι !!!Η κ.Μαρία όμως είναι το κρυφό χαρτί στις γεύσεις ενώ επί της υποδοχής ο κ.Αγησίλαος παίζει πολύ δυνατή μπάλα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Τάκης Π

Marinata: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μεγανήσι, Ιόνια Νησιά

Marinata: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!