Μοναδική εμπειρία!!!

Καταπληκτική εμπειρία, καινούργια σκάφη, απολαύσαμε το μπάνιο μας στις μη προσβασιμες με αμάξι... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020
117elenir
seaborn experience!!

Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2019
konstadinaaa

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Καταπληκτική εμπειρία, καινούργια σκάφη, απολαύσαμε το μπάνιο μας στις μη προσβασιμες με αμάξι παραλίες του νησιού!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 117elenir
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2019

Το προτείνω ανεπιφύλακτα! Ολοκαίνουρια σκάφη, επαγγελματισμός, σωστές οδηγίες και προσιτές τιμές! Τα παιδιά μας εξυπηρέτησαν, μας καθοδήγησαν και μας έδειξαν όλα τα spots του νησιού! Απίστευτη εμπειρία!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, konstadinaaa
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαθέτοντας ένα ολοκαίνουριο στόλο σκαφών τα οποία είναι και πάρα πολύ άνετα, έμπειρους skippers και άψογη εξυπηρέτηση είναι η καλύτερη επιλογή για να ανακαλύψετε παραλίες και σπηλιές στην ακτογραμμή του Μεγανησίου!!!

1  Ευχαριστούμε, Eva P
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018

Το προτείνω σε όλους! Η εξυπηρέτηση ήταν άριστη . Τα σκάφη ήταν άνετα και καινούρια. Οι οδηγίες που μας έδωσαν για το χειρισμό τους ήταν πλήρεις. Οι βόλτες με αυτά ήταν συναρπαστικές!!! Χωρίς δεύτερη σκέψη το συνιστώ!

1  Ευχαριστούμε, chrysa d
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερά,ολοκαίνουρια σκάφη.Ευκολα στην οδήγηση.Η εξυπηρέτηση άψογη κ γενικά το περιβάλλον είναι πολύ φιλικό.Οι πληροφοριες ήταν ακριβέστατες και σαφείς.Το συνιστώ σε ολους

2  Ευχαριστούμε, Dionisia V