“Εξαιρετική μαμαδιστικη κουζίνα”

Κουζίνες: Ελληνική, Γκριλ
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2022

Οικογενειακή ταβέρνα, φιλόξενοι άνθρωποι όπως και οι γεύσεις τους. Το όλο θέαμα μαγευτικό ναι δεν είναι michellin αλλά ο κύριος Γεράσιμος με τον αδερφό του κρατάνε ένα από τα ωραιότερα μέρη στον κόσμο σε μαμαδιστικες γεύσεις. Παπουτσάκια να δοκιμάσετε μην φύγετε από το τραπέζι χωρίς να τα γευτείτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Dimis_Apost
Ο/η Vissarion Thiakodimitris, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Εστιατόριο Νιάγκας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2022

Συγγνώμη αλλά έχετε κάνει λάθος το εστιατόριο. Αναφέρεστε σε εστιατόριο που είναι στα Σπηλια Μεγανησίου, ενώ εμείς είμαστε στον Αθερινο Μεγανησίου.

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μεσημέρι 15 Αυγούστου για φαγητό με οικογένεια με 2 παιδιά. Έρχεται ένας σερβιτόρος στο τραπέζι που ήταν γεμάτο με πιάτα από τους προηγούμενους πελάτες και μας λέει: Υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην κουζίνα και το φαγητό θα αργήσει πάρα πολύ. Τον ρωτάω τι πρόβλημα αλλά δεν απαντάει. Μας λέει καλύτερα να πάμε αλλού να φάμε. Του λέω παω να δω τι πρόβλημα υπάρχει στην κουζίνα και μας λέει κατευθείαν να καθίσουμε και θα μας εξυπηρετήσει. Έρχεται μετά από ένα λεπτό και μας λέει ότι το πρόβλημα λύθηκε. Φαγητό απλώς ικανοποιητικό, τίποτα το ιδιαίτερο. Φυσικά ενημέρωσα τον ιδιοκτήτη ότι ο σερβιτόρος του μας είπε να πάμε σε άλλο εστιατόριο κι ο άνθρωπος έγινε κατακοκκινος από τα νεύρα του και μας ζήτησε συγγνώμη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Thanasis76
Ο/η Vissarion Thiakodimitris, Public Relations Manager του Εστιατόριο Νιάγκας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2021

Ευχαριστούμε πολύ για το κόπο σας να γράψετε μία κριτική για εμάς . Μέσα από αυτές γινόμαστε καλύτεροι. Λόγο της ημέρας και του αυξημένου όγκου εργασίας μπορεί η απόδοσή μας να μην ήταν η αναμενόμενη. Θα χαιρόμασταν να σας ξαναδούμε και να σας αλλάξουμε την άποψη σχετικά με εμάς . Σε σχέση με το "περιστατικό" , σας ζητάμε συγγνώμη , όντως υπήρξε ένα μεγάλο θέμα στην κουζίνα . Όλα τακτοποιήθηκαν χάρη σε σας . Και πάλι ευχαριστούμε

Υ.Γ. Αν το φαγητό ήταν ικανοποιητικό και τίποτα το ιδιαίτερο , μάλλον το παιδί είχε δίκιο που σας είπε ότι θα περιμένετε πολύ και θα ήταν καλύτερο για εσάς και την εξυπηρέτηση σας αν θέλετε να πάτε κάπου αλλού.

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Ωραιο φαγητο, φρεσκος μπακαλιάρος στα καρβουνα, πατάτες τηγανιτες, ωραίοι κολοκυθοκεφτεδες! Εξυπηρετικα τα παιδια, καλες τιμες!

1  Ευχαριστούμε, kal c
Ο/η vissarion_thiak, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Εστιατόριο Νιάγκας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το χρόνο σας να γράψετε μία κριτική για το μαγαζί μας. Μέσα από αυτές γινόμαστε καλύτεροι και προσπαθούμε για το καλύτερο . Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε .

Εστιατόριο Νιάγκας.

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριο σε όλα. 50€ το κιλό για ψάρι ιχθυοτροφείου. Δώσαμε 120€ και νοιώσαμε ότι τα λεφτά μας δεν είχαν αξία γιατί η προσοχή τους ήταν στους σκαφάτους Ιταλούς παρόλο που αφήνουν λιγότερα απά εμάς.

Ευχαριστούμε, J3937KI_
Ο/η vissarion_thiak, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Εστιατόριο Νιάγκας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε για την κριτική σας . Μέσα από αυτές βλέπουμε τα λάθη μας και προσπαθούμε να γίνουμε καλύτεροι. Πάντα οι υπηρεσίες μας προς τους πελάτες είναι για όλους ίδιες , δεν κάνουμε διακρίσεις . Πάντα αναφέρουμε στους πελάτες μας τα πάντα για το φαγητό που σερβίρουμε , εάν είναι ιχθυοκαλλιέργειας τα ψάρια , αν κάτι που σερβίρουμε δε το μαγειρεύουμε εμείς. Είναι επιλογή του πελάτη εάν θα το παραγγείλει ή όχι.

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας , ελπίζουμε να σας ξαναδούμε και να σας αφήσουμε μια καλύτερη εντύπωση .

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2017

Φαγητό σπιτικό, φιλικό περιβάλλον, χύμα στο κύμα τα παιδιά. Το προσωπικό ευγενικό, τα υλικά αγνά. Ότι πρέπει

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, SophiaK70
Ο/η Vissarion T, Public Relations Manager του Εστιατόριο Νιάγκας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2017

Ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε!

Εστιατόριο Νιάγκας!

Εστιατόριο Νιάγκας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μεγανήσι, Ιόνια Νησιά

Εστιατόριο Νιάγκας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!