“φαγκρί αα”

Errikos
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017

2 άτομα πήγαμε, πρέπει να παραγγείλαμε 8-10 πιάτα, κυρίως θαλασσινά. εχω να δηλώσω δημοσίως ότι ήταν θαυμάσια. φρέσκα κ εξωφρενικά εύγευστα. τα καθαρίσαμε με συνοπτικές διαδικασίες. δε περίμενα σε τόσο μικρό οικισμό (κ πανέμορφο παρεμπιπτόντως) να βρώ τέτοια ποιότητα στην εκτέλεση ενός φρέσκου προιόντος. θα μου πείτε με τόσα σκάφη κ ιστιοπλοϊκά που σκάνε τριγύρω τι περίμενες ρε μεγάλε. θα σας πω ότι δίκιο έχετε αλλά η συνολική προσεγγιση, η κρυμμένη λεπτομέρεια κ το ατμοσφαιρικό κλίμα της συγκεκριμένης ταβέρνας έδιναν προστιθέμενη αξία. αν θα έβρισκα μια μικρή αδυναμία είναι η περιορισμένη μονομπατη σε ποικιλίες λίστα κρασιών αλλα θα μου πείτε τι περίμένεις από μια ταβέρνα/ δεν είναι εστιατόριο και θα σας πω κ πάλι ότι έχετε δίκιο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, 197ps

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ Κράτηση...Για τραπέζι..λογικές τιμές,άν φροντίσει την εξυπηρέτηση θα βελτιωθεί. - Μειονέκτημα η έλλειψη συνοδευτικών σε μεγάλο-καλό δηλ.ακριβό ψάρι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, mourasvasilis
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φρεσκα ψαρια, παρα πολυ καλη καραβιδοψιχα τηγανητη, αχνιστα μυδια, χταποδι, μακαροναδα θαλασσινων και γσριδομακαροναδα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Sotiris L
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2016

Εξαιρετικά ψάρια, φρέσκα, μεγάλες μερίδες, αναλογία τιμής με γεύση και παροχές.
Ο σερβιτόρος προσήνης, ειλικρινής και ευγενέστατος, πρόθυμος να μας απαλλάξει από τις ενοχλητικές σφίγγες, έφερε καμμένο ελληνικό καφέ σε μια άκρη κι έτσι απολαύσαμε τα ορεκτικά και το κυρίως γεύμα.
Ειδυλλιακό τοπίο, βόλτα στο μώλο τα παιδιά, βαρκάκια και ιστιοφόρα γύρω μας σε μια ράθυμη καλοκαιρινή ατμόσφαιρα σε αυτό το μαγευτικό νησί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Christos H
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2015

Το πιο νόστιμο φαγητό που έχω φάει..!
Όλα άψογα μαγειρεμένα,πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση και καταπληκτικό προσωπικό!!
Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, TzinTzin

Errikos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μεγανήσι, Ιόνια Νησιά
Βαθύ, Μεγανήσι

Μεγανήσι, Ιόνια Νησιά

Errikos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!