“υπερεκτιμημενο”
Κριτική για: Mika's

Mika's
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

αγευστα πιατα, καθολου εμπνευση. ο καταλογος διαβαζοντας τον φαινοταν καλυτερος απο την εκτελεση των πιατων. ακριβο για αυτα που σερβιρει. δεν αξιζει τα χρηματα.

Ευχαριστούμε, georgios k
Ο/η _P5612BS, Ιδιοκτήτης του Mika's, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ κ. Georgios K,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μας επισκεφθήκατε. Λυπούμαστε που δεν μπορέσαμε να ικανοποιήσουμε τις προσδοκίες σας.

Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας, ώστε να μας δοθεί η ευκαιρία να αντιστρέψουμε την εντύπωση σας.

H ομάδα του mika's

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020

Φανταστικές γεύσεις, παραδοσιακά "πειραγμένα" πιάτα, μεγάλες μερίδες, ευγενέστατο προσωπικό! Ιδανικό και για παιδιά καθώς είναι πάνω σε πλατεία με παιδική χαρά! Τι άλλο να ζητήσει κανείς; Πραγματικά συγχαρητήρια! ❤

Ευχαριστούμε, Anna A
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο ένα αυγουστιατικο βράδυ, 4 ενήλικες και 2 παιδιά. Βρίσκεται σε όμορφο σημείο, στην πλατεία στο Βαθύ, γεγονός που δεν επιτρέπει όμως θέα στη θάλασσα. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό, το service γρήγορο, ωστόσο τα φαγητά ήταν λίγο βαριά, γεγονός που δεν μας δημιούργησε την αίσθηση να ξαναπάμε. Ευχάριστο αλλά δεν σε ξετρελαίνει.

Ευχαριστούμε, xspirop
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Στην πλατεια βρίσκετε στο εστιατόριο σε ωραια τοποθεσια! Ωραιο φαγητο κυριως πιάτα, η σπανακοπιτα ηταν το μονο μετριο πιατο και η επιλογή απο μπυρες ανύπαρκτη, μονο φιξ
Το προσωπικό ευγενικο και εξυπηρετικο, για πρωτα πιατο, κυρίως και μπυρες, κρασί περίπου 20ε,αξίζει

Ευχαριστούμε, kalchris2119
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκαμε το Mika’s στο Μεγανήσι αρχές του μήνα! H εμπειρία μας εξαιρετική!!! Ελληνικές γεύσεις συνδυάζοντας το παραδοσιακό με το σύγχρονο! Μεγάλη ποικιλία κρασιών και πολύ καλές τιμές σύμφωνα με την ποιότητα και την ποσότητα!!! Ο ιδιοκτήτης Χρήστος και η ομάδα του μας πρόσφεραν πραγματικά ενα οικογενειακό κλίμα!

Ευχαριστούμε, travel-lover1650

Mika's: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βαθύ, Μεγανήσι

Μεγανήσι, Ιόνια Νησιά
Μεγανήσι, Ιόνια Νησιά

Mika's: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!