Υπέροχο

Αρκετά οικονομικό και βολικό σκάφος, εξαίρετο προσωπικό. Αν δεν θέλεις να χάσεις όλη σου τη μέρα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Skettdqki
Η καλύτερη επιλογή για κρουαζιέρα στη Μήλο!

Ύστερα από μεγάλη αναζήτησή καταλήξαμε στον Zephyro για την κρουαζιέρα μας προς το Κλέφτικο της... διαβάστε περισσότερα

othessalonikios
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη εμπειρία ! Η διαδρομή είναι γεμάτη σπηλιές και όμορφες τοποθεσίες για φωτογραφίες και βίντεο. Το προσωπικό του πλοίου ήταν εξαιρετικοί άνθρωποι, ευγενικοί και ανοιχτοί σε οποιαδήποτε ερώτηση (ήξεραν να απαντήσουν τα πάντα). Το παλικάρι περνούσε συνέχεια από όλους, έπιανε κουβέντα και ρωτούσε αν έχουν κάποιο πρόβλημα. Επίσης μας κερασαν μικρούς μεζέδες και ρακί ! Λόγω ανέμου κάνανε μια μόνο στάση στο Κλέφτικο, το οποίο ήταν τέλειο μέρος για να κολυμπήσει, να κάνεις βουτιές και να απολαύσεις τα υπέροχα χρώματα μέσα στις σπηλιές. Το προσωπικό του πλοίου πριν μας αποδεσμεύσει για βουτιές κλπ μας έκανα μια ενημέρωση για το που αξίζει να πάμε. Είναι λίγες ώρες (όχι όλη την ημέρα), οπότε δεν υπάρχει μεγάλη ταλαιπωρία. Προτείνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, thodorisf2018
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εμείς δυστυχώς δεν μπορέσαμε να ακολουθήσουμε την εκδρομή. Σε μια μέρα με ολίγα μποφωρ που κουνουσε, η μικρή μας ζαλίστηκε και ζήτησε επίμονα να κατέβει λίγο πριν ξεκινήσουμε και ενώ ήμασταν εν πλω. Οι άνθρωποι ήταν επαγγελματίες, ευγενεστατοι, διακριτικοί και μας επέστρεψαν το σύνολο του ποσού χωρίς καν συζήτηση. Μου άφησε άριστες εντυπώσεις η οργάνωση και η όλη συμπεριφορά. Εις το επανειδειν.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, giorgosh362
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2021

Φοβερή διαδρομή και εμπειρία που αξίζει να τη ζήσετε. Επιλέξαμε το Ζέφυρο εξαιτίας της μικρής διάρκειας ταξιδιού που δεν σε κουράζει σε σχέση με τα οκτάωρα και τα δεκαωρα τουρ αλλά κι επειδή είναι σαφέστατα πιο οικονομικό. Το πλήρωμα φουλ χαβαλετζηδικο. Συνεχίστε έτσι

Ευχαριστούμε, georgiadis_manolis
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2021

Ο Ζεφυρος είχε εξαιρετικό προσωπικό φιλικό και ενημερωμένο για το νησί. Φρόντισε ώστε το ταξίδι να είναι ευχάριστο. Η διάρκεια του ταξιδίου ήταν ικανοποιητική καί είχε απόλυτα λογική τιμή.

Ευχαριστούμε, panagiwtab2021
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2021

Κάναμε την κρουαζιέρα το Σάββατο 12 Ιουνη 2021. Πραγματικά η μοναδική εμπειρία. Διάλεξαμε την μικρή σε διαρκεια κρουαζιέρα γιατί η ολοήμερη αφενός μας φάνηκε κουραστική και αφετέρου χρειαζόνταν μία διαδικασία χρονοβόρα με τέστ για μας τους Ελληνες παρόλο που είχαμε εμβολιαστεί. Πραγματικά δεν υστερούσε σε τίποτα. Λίγα άτομα χωρίς συνωστισμό φιλικότατο το προσωπικό και πολύ πολύ κατατοπιστικό για όλα αυτά που βλέπαμε. Η βουτιά στο κλέφτικο και το πέρασμα από την σπηλιά μοναδικό.Ευχαριστούμε τον Michael για το μυστικό με τα πυροτεχνήματα της θάλασσας....Ευχαριστούμε τον Αποστόλη για την πρόταση της Κιμώλου που την πραγματοποιήσαμε και ήταν το τέλειο. Πολλά ευχαριστώ και για τον άψογο καπετάνιο. Θέλουμε να ξανάρθουμε στο νησί μόνο και μόνο να απολαύσουμε την πανέμορφη κρουζιέρα σας. Μπραβο σας!!!!!

Ευχαριστούμε, 28.125