Αποθήκευση
Μία φορά δεν είναι αρκετή

Είναι η ιδανική εκδρομή όταν φυσάνε βοριάδες, φαινόμενο συχνό στο νησί. Παρόλο που ο αριθμός των... διαβάστε περισσότερα

mouzouni
Μοναδική εμπειρία

Μοναδική εμπειρία!!! Ίσως από τις καλύτερες ... Εκδρομή με ένα πολύ ωραίο σκαφος, το οποίο... διαβάστε περισσότερα

960eirinis
Κεντρική Ελλάδα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Ίσως η καλύτερη βουτιά της ζωής μου στην πιο όμορφη παραλία της Ελλάδας, το Κλέφτικο. Πολύ ξεκούραστη και οργανωμένη περιήγηση στη νότια πλευρά του νησιού . Το πλήρωμα πολύ ευγενικό και διατεθειμένο να μας βοηθήσει σε ότι χρειαστήκαμε. Highlight τα υπέροχα σπιτικά καναπεδάκια και η ρακή.

2  Ευχαριστούμε, Ritakk2
Ο/η Zephyrosmilos, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Zephyros boat tour, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητή Ritakk2,
σε ευχαριστούμε θερμά που μοιράζεσαι μαζί μας τον ενθουσιασμό σου για την καλύτερη βουτιά της ζωής σου, τα σπιτικά καναπεδάκια μας με παραδοσιακές γεύσεις της Μήλου και φυσικά τη δροσερή ρακή που σερβίρουμε στο Κλεφτικό μετά το κολύμπι μέσα στις σπηλιές !
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως όταν γινόμαστε κομμάτι αξέχαστων εμπειριών των επιβατών μας στον "Ζέφυρο".
Πολλές ευχές για ένα υπέροχο υπόλοιπο καλοκαιριού!
η ομάδα Ζέφυρος

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Μαγευτικη η βόλτα με το καραβακι και πολύ εξυπηρετικο το πλήρωμα! Ιδανική επιλογή για ξεναγηση στις πιο φημισμένες παραλίες του νησιού! Αναμφισβήτητα πρεπει να το έχει καθε επισκέπτης στη λίστα του ταξιδιού του

2  Ευχαριστούμε, X4812VV_
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία, το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Περιλαμβάνει ένα πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό πλήρωμα που θα σε κάνουν να νιώσεις άνετα και φιλόξενα. Η παραλία Κλέφτικο και Γέροντας αποτελούν κάτι το αξιοθαύμαστο. Τελος η εκδρομή συνδιάζει τα καλύτερα στοιχεία του νησιού μαζί με τις προσιτές τιμές.

3  Ευχαριστούμε, _I66YP
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Εξαιρετική επιλογή για μίνι ξενάγηση σε 2 τρομερές παραλίες με αποκορύφωμα το κολύμπι στην παραλία Κλεφτικο. Το πλήρωμα άκρως εξυπηρετικό και ευγενικό!

3  Ευχαριστούμε, Dimitrakkr
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο τουρ! Άνετο σκάφος,καφέ, ρακί,μεζεδάκια, χαμός! Ευχάριστο προσωπικό,πολύ φιλόξενα παιδιά,σαν να πήγαμε βόλτα με τη παρέα μας! ευχαριστούμε

1  Ευχαριστούμε, I7487BX_