Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017

Είχαμε δύο διανυκτερεύσεις στο ξενοδοχείο αυτό στη διάρκεια των Χριστουγέννων,εγώ η σύζυγος μου και τα δύο μας παιδιά.Περάσαμε καταπληκτικά.Η ατμόσφαιρα ιδανική,οικογενειακή και αρκετά ζεστή.Τα δωμάτια ευρύχωρα και ζεστά,δεν έλειπε τίποτα.Φανταστική φυσιογνωμία η Κα Κατερίνα η οποία ήταν δίπλα μας σε όλη την διάρκεια της διαμονής μας εκεί,χαμογελαστή και πάντα πρόθυμη.Οπωσδήποτε θα πάρετε πρωινό φτιαγμένο απο τα χεράκια της.Το καλύτερο που έχω γευτεί,παραδοσιακό, κρητικό ,υγιεινό και πεντανόστιμο.Ο Ζαρός είναι μια πανέμορφη περιοχή με πολλά νερά και φυσικά κάλλη.Συνδυάστε το.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, george69heraklion
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σας ευχαριστούμε πολύ κυρία Κατερίνα για την άψογη φιλοξενία σας ... την να πρώτο πω.... για το υπέροχο πρωινό που κάθε μέρα ήταν και μια νέα πανδαισία αρωμάτων και γεύσεων με τα φρεσκότατα αυγουλάκια και τις καταπληκτικές πίτες.... μας έχετε σκλαβώσει....πολύ καθαρά δωμάτια και πάρα πολύ ζεστά, με υπέροχη θέα. ... ελπίζω να σας ξανά δούμε σύντομα. ...

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, IlianaFotaki
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό , παραδοσιακό ξενοδοχείο.καθαρο και πλήρως εξοπλισμένο.ολοι ευγενέστατοι και παρά πολύ εξυπηρετικοί.το πρωινό Είναι παραδοσιακό Κρητικό,άφθονο και πολύ ποιοτικό.ολες οι ευκολίες είναι κοντά ,και το μέρος γύρω μαγικο...το συνιστώ ανεπιφύλακτα....

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Μανος Σ
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2017

Έχουμε επισκεφτεί αρκετές φορές το ξενονοδοχείο Keramos στο Ζαρό και πάντα είναι μια ευχάριστη έκπληξη για μας. Αισθανόμαστε σαν να πηγαίνουμε σε συγγενικό μας σπίτι. Φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες, χώρος παραδοσιακός και φροντισμένος και το πρωινό της αγαπημένης κας Κατερίνας πάντα ιδιαίτερο και χορταστικό. Τα δωμάτια όμορφα και πολύ καθαρά. Μανώλης και Ευλαμπία από Χανιά.

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, tziliv
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2017

Αψογη εξυπηρέτηση, καθαρα και ευρύχωρα δωματια με ιδιαιτερα επιπλα.. Το πλούσιο πρόγευμα περιελαμβανε ολες τις κρητικες λιχουδιεςαπο φρεσκα προιντα.Ωραια τοποθεσια κοντα στη λιμνη Ζαρου.Οι ιδιοκτητες πολυ καλοι.

• Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, abaluk