“Κυφη”
Κριτική για: Kifi Grill Reataurant

Kifi Grill Reataurant

Υπεροχο φαγητο το γαριδακι εξαιρετικο χαλκιτικο το πιανει ο κυριις Γιαννης με το καικι του και το μαγειρευει η Αμαλια!!!
Μας αφησε πολυ ωραιες αναμνησεις και γευσεις στον ουρανισκο...μπροστα στο λιμανι της Χαλκης!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _T1098OO

Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο σπιτικό φαγητό από τα χεράκια της Αμαλίας και φρέσκα θαλασσινά από τον άνδρα της. Ευχαριστούμε Kifi Όλα ήταν υπέροχα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, H9312LG_
Ο/η J9169UY_, Ιδιοκτήτης του Kifi Grill Reataurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2020

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ . ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΣΕΡΒΙΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ . ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ .

Ο ΣΥΝΝΕΡΓΑΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !

Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική κουζίνα, γαριδάκι συμιακό ή σωστότερα "χαλκίντικο", καλαμαράκια φρέσκα που τα πιάνει ο κύριος Γιάννης και τα μαγειρεύει η ευγενέστατη κυρία Αμαλία και κλασσική χωριάτικη σαλάτα με λευκό ντόπιο κρασί Όνειρο η μικρή μου αυτή εκδρομή από τη Ρόδο!

1  Ευχαριστούμε, Babinakos
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκεφτηκαμε το νησι της Χαλκης με την οικογενεια μου και αποφασισαμε να φαμε σε ενα εστιατοριο που ηταν κοντα στο λιμανι.Το προσωπικο ηταν πολυ φιλικο και το κλιμα πολυ ζεστο .Παραδοσιακο φαγητο με γρηγορη εξυπηρετηση και νοστιμα πιατα. Το συστηνω ανεπιφυλαχτα !!!!!

1  Ευχαριστούμε, elenikT4919MP
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικά νόστιμα πιάτα,μαγειρεμένα με μεράκι! Η εξυπηρέτηση άψογη,η κυρία Αμαλία φιλική και πρόσχαρη. Να το προτιμησετε σίγουρα και να μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε πατάτες δυναμίτης!!

1  Ευχαριστούμε, Sofia_Chr27

Kifi Grill Reataurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!