“Σπιτικό φαγητό ”
Κριτική για: Kifi Grill Reataurant

Kifi Grill Reataurant
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο σπιτικό φαγητό από τα χεράκια της Αμαλίας και φρέσκα θαλασσινά από τον άνδρα της. Ευχαριστούμε Kifi Όλα ήταν υπέροχα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, H9312LG_
Ο/η J9169UY_, Ιδιοκτήτης του Kifi Grill Reataurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ . ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΣΕΡΒΙΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ . ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ .

Ο ΣΥΝΝΕΡΓΑΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική κουζίνα, γαριδάκι συμιακό ή σωστότερα "χαλκίντικο", καλαμαράκια φρέσκα που τα πιάνει ο κύριος Γιάννης και τα μαγειρεύει η ευγενέστατη κυρία Αμαλία και κλασσική χωριάτικη σαλάτα με λευκό ντόπιο κρασί Όνειρο η μικρή μου αυτή εκδρομή από τη Ρόδο!

Ευχαριστούμε, Babinakos
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκεφτηκαμε το νησι της Χαλκης με την οικογενεια μου και αποφασισαμε να φαμε σε ενα εστιατοριο που ηταν κοντα στο λιμανι.Το προσωπικο ηταν πολυ φιλικο και το κλιμα πολυ ζεστο .Παραδοσιακο φαγητο με γρηγορη εξυπηρετηση και νοστιμα πιατα. Το συστηνω ανεπιφυλαχτα !!!!!

Ευχαριστούμε, elenikT4919MP
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικά νόστιμα πιάτα,μαγειρεμένα με μεράκι! Η εξυπηρέτηση άψογη,η κυρία Αμαλία φιλική και πρόσχαρη. Να το προτιμησετε σίγουρα και να μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε πατάτες δυναμίτης!!

Ευχαριστούμε, Sofia_Chr27
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική επιλογή για φαγητό! Η κυρία Αμαλία πολύ ευγενική,μας μαγείρεψε νόστιμους τηγανητούς μεζέδες(κεφτέδες,γαριδοπιταρούδια,κολοκυθοκεφτέδες) χωρίς περιττό λάδι.Οι πατάτες δυναμίτης είναι ένα πιάτο που πρεπει να το γευτείς!
Οι τιμές φυσιολογικές.Φαγητό που μας άφησε απόλυτα ικανοποιημένους

Ευχαριστούμε, nikosf462

Kifi Grill Reataurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!