Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστηχως οι φωτογραφίες καμία σχέση με την πραγματικότητα. Το δωμάτιο ήταν παρά πολύ μικρό, βρώμικες καρέκλες, απουσία απλώστρας! Η εναλλακτική ήταν να κρεμάσουμε τις πετσέτες μας και τα μαγιό μας στις βρώμικες καρέκλες του μπαλκονιού και το πρωί να τις βρούμε γεμάτες τρίχες από τις γάτες που κυκλοφορούν ! Το ψυγείο εκτός λειτουργίας, με αποτέλεσμα να θέλει μια μέρα να πάρει μπρος και φυσικά όλες οι μυρωδιές από την ταβέρνα μπαίνουν στο δωμάτιο με αποτέλεσμα να έχουμε πάντα τα παράθυρα κλειστά ! Ακόμα και όταν ευγενικά τους ενημερώσαμε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζαμε, αρχικά μας αγνόησαν και στην πορεία μας είπαν ότι είμαστε υπερβολικοί και πως όλα ήταν φυσιολογικά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Penelope T
Ο/η lpmschinousa, Ιδιοκτήτης του Meltemi Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2018

Όλα αυτα είμαστε εμείς κυρία Πηνελοπη !!!τρομερό !!! Να τα πάρουμε απο την αρχή όταν λέτε αγένεια τι ακριβώς εννοείτε ;;; Που σας εξυπηρετησαμε βάζοντας τα πράγματα σας στο ψυγειο της ταβέρνας μας έως ότου μπείτε στο δωμάτιο σας . Που δεν σας εξυπηρετησαμε ακριβώς όταν είπατε ότι είχατε κάνει κρατήσει με θέα και κουζινάκι κατά τα λεγόμενα σας αμέσως σας δώσαμε ματάκι για το δωμάτιο ακόμα και αλατι σας προσφέρανε που μας ζήτησε ο σύντροφος σας ... πρώτη φορά μας συμβαίνει να νας ζητάνε αλάτι τελος Πάντων ... Όσο για τις βρώμικες καρεκλιτσες μας έχετε δίκιο λάθος επιλογή κάναμε εδώ με τις καρέκλες σκηνοθέτη .. το έχουμε στα υπόψην μας να τις αλλάξουμε με την νέα σεζόν . Για την απλωστρα νομίζω πως και εδώ πραγματοποιήσαμε το αίτημα σας και τοποθετήσαμε σκηνακι ή μόνο εγώ το θυμάμαι ... το ψυγεία μας λειτουργεί με την αγαπημένη καρτούλα .. όταν την βγάζουμε απο την θέση της όλα κλείνουν αρκετα πληρώνουμε στον Κύριο Τσίπρα ... αναφέρεστε σε μυρωδιές ταβέρνας για έμας εινα ευλογημένες αλλα απέναντι απο το δωμάτιο σας υπάρχουν σπίτια που επίσης μαγειρεύουν και ψήνουν ... καλοκαίρι είναι
Παρατήρησα ότι ο εγωισμός χτύπησε κόκκινο και έγραψες και ο σύντροφος σας πάνω κάτω τα ίδια .. νομίζω ότι η τιμή των 50€ είναι αξιοπρεπέστατη για το δωμάτιο μας που παρολο που είναι μικρό δίκλινο ωστόσο γινόταν και χρήση Τρικαλινού απο την αδελφή σας που έκανε ελεύθερο κάμπινγκ ⛱ ...
Η απάντηση μου αφορά και την κριτική του κυρίου Αντώνιο ... 19/08/2018
Σε επόμενα καταλύματα να μην ξεχνάτε τα αλατοπίπερα σας !!!

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το δωματιο δεν πληρει τα βασικα στανταρ προκειμενου να αξιολογηθει και να διατεθει προς διαμονη. Η σχεση τιμης δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να δικαιολογει ελλειψεις και προβληματα ενος δωματιου.
Κρεββατι ημιδιπλο, ντουζιερα παρα πολυ μικρη με κουρτινα, καρεκλες βεραντας βρωμικες, ηχομονωση δωματιων καμια, και πολλλα ακομα μικρα θεματα..
Τα τουριστικα καταλυματα θα πρεπει να τηρουν καποιες ελαχιστες προδιαγραφες..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
3  Ευχαριστούμε, thefirehair
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια ειναι καλα και φθηνά.. Ο Νεκτάριος και η αδερφη του παντα πρόθυμοι και εξυπηρετικοί!! Η αλλη κυρία όμως που ειναι εκει και μάλλον ειναι μητέρα τους, και εμπλέκεται και στην ταβέρνα που βρίσκεται κατω σπο τα δωμάτια ..χρειάζεται πραγματικά μαθήματα συμπεριφοράς και επαγγελματισμού..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, GAYROS80
Ο/η lpmschinousa, Ιδιοκτήτης του Meltemi Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2018

Πως είναι δυνατόν να σας αρέσει το σταφύλι και όχι το αμπέλι ...!!!
Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένη απο τα δωμάτια μας και τις υπηρεσίες μας , όμως η αρχή όλων είναι η ΚΥΡΙΑ που είναι στην ταβερνα , η Κυρία Αναστασία η μητερα μας που δόξα το θεο κρατά την επιχείρηση τίμια και με αξιοπρέπεια απο το 1991...!!!!!!****
Ευχαριστούμε πολυ !!!!

Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ολα αθλια απο συμπεριφορα μεχρι τη διαμονη.Καθολου καλη εξυπηρέτηση. Ο νεοπλουτισμος και η συμπεριφορα αυτου σε ολο της το μεγαλείο. Τα λογια ειναι περιττά. Πρεπει να υπαρξη μορφοση και ηθικη για να παει μπροστα αυτοβτο μερος.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, Triantafyllos P
Ο/η lpmschinousa, Ιδιοκτήτης του Meltemi Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2018

????
Κοιτάζοντας τις κρατήσεις μας δεν βρέθηκε το όνομα σας στο πελατολόγιο μας κύριε / κυρία τριανταφυλλος !!!
Παρόλα αυτα πετάει ο γάιδαρος πετάει !!!

Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2017

Τυπικά κυκλαδίτικα δωμάτια, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Το μπάνιο σίγουρα χρειάζεται βελτίωση, θύμιζε δεκαετία του 80, όπως και η διακόσμηση. όταν είσαι σε διακοπές δεν σε ενοχλούν και πολύ βέβαια αυτά. Το ενοχλητικό ήταν πως υπήρχε αρκετή φασαρία, καθώς όλα τα δωμάτια του ισογείου "βλέπουν" σε ένα κοινόχρηστο χώρο/δωμάτιο και εκεί υπήρχε συνεχώς κίνηση. Επίσης δεν μας άλλαξαν σεντόνια και πετσέτες όσο μείναμε στο δωμάτιο. Υπάρχει χώρος για βελτιώσεις και μακάρι να γίνουν.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, vag a