Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια ειναι καλα και φθηνά.. Ο Νεκτάριος και η αδερφη του παντα πρόθυμοι και εξυπηρετικοί!! Η αλλη κυρία όμως που ειναι εκει και μάλλον ειναι μητέρα τους, και εμπλέκεται και στην ταβέρνα που βρίσκεται κατω σπο τα δωμάτια ..χρειάζεται πραγματικά μαθήματα συμπεριφοράς και επαγγελματισμού..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, GAYROS80
Ο/η lpmschinousa, Ιδιοκτήτης του Meltemi Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2018

Πως είναι δυνατόν να σας αρέσει το σταφύλι και όχι το αμπέλι ...!!!
Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένη απο τα δωμάτια μας και τις υπηρεσίες μας , όμως η αρχή όλων είναι η ΚΥΡΙΑ που είναι στην ταβερνα , η Κυρία Αναστασία η μητερα μας που δόξα το θεο κρατά την επιχείρηση τίμια και με αξιοπρέπεια απο το 1991...!!!!!!****
Ευχαριστούμε πολυ !!!!

Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ολα αθλια απο συμπεριφορα μεχρι τη διαμονη.Καθολου καλη εξυπηρέτηση. Ο νεοπλουτισμος και η συμπεριφορα αυτου σε ολο της το μεγαλείο. Τα λογια ειναι περιττά. Πρεπει να υπαρξη μορφοση και ηθικη για να παει μπροστα αυτοβτο μερος.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, Triantafyllos P
Ο/η lpmschinousa, Ιδιοκτήτης του Meltemi Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2018

????
Κοιτάζοντας τις κρατήσεις μας δεν βρέθηκε το όνομα σας στο πελατολόγιο μας κύριε / κυρία τριανταφυλλος !!!
Παρόλα αυτα πετάει ο γάιδαρος πετάει !!!

Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2017

Τυπικά κυκλαδίτικα δωμάτια, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Το μπάνιο σίγουρα χρειάζεται βελτίωση, θύμιζε δεκαετία του 80, όπως και η διακόσμηση. όταν είσαι σε διακοπές δεν σε ενοχλούν και πολύ βέβαια αυτά. Το ενοχλητικό ήταν πως υπήρχε αρκετή φασαρία, καθώς όλα τα δωμάτια του ισογείου "βλέπουν" σε ένα κοινόχρηστο χώρο/δωμάτιο και εκεί υπήρχε συνεχώς κίνηση. Επίσης δεν μας άλλαξαν σεντόνια και πετσέτες όσο μείναμε στο δωμάτιο. Υπάρχει χώρος για βελτιώσεις και μακάρι να γίνουν.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, vag a
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2017

Σε βολική τοποθεσία, με φιλική υποδοχή και εξυπηρέτηση. Για το κόστος διαμονής θα περίμενε κανείς κάτι καλύτερο. Είχαμε κι εμείς θέμα με το καζανάκι και παρατηρήσαμε κι εμείς θέματα με την καθαριότητα (και τη σακούλα! που κάποιος ανέφερε). Γενικά όμως μας χαλάρωσε, δεν είχε πολύ φασαρία αν και βρίσκεται δίπλα στην αυλή του δημοτικού όπου μαζεύονται τα παιδια. Αυτό που πραγματικά αξίζει, για να μην πω συγκινεί, είναι το φαγητό στο εστιατόριο, είναι τέλειο. Θεωρώ ότι για τη Σχοινούσα είναι από τα καλύτερα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, thanassis g
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο κατάλυμα βρίσκεται σε βολική τοποθεσία κοντά στη χώρα. Μείναμε εκει δυο βράδια.
Ο πατερας της οικογένειας ηταν φιλικός και μας κερασε φρούτα κατα την υποδοχή.
Ωστόσο η συνολικη εικόνα χαρακτηρίζεται από έντονη ελλειψη επαγγελματισμού.
Το πρωτο πραγμα που παρατηρησαμε πηγαίνοντας στο δωμάτιο ηταν τα σεντονια και οι πετσέτες τα οποια παροτι πλυμενα ειχαν λεκέδες απο προηγούμενες χρήσεις.
Το καζανακι ηταν χαλασμενο κι ετρεχε συνεχώς.
Το νερο για το μπανιο ηταν κρύο τις 3/4 φορές που καναμε χρηση.
Διαπιστωσαμε πως η καθαριστρια , που ειχε αλλαξει σακούλες στα καλαθια των σκουπιδιων, για το ενα απο αυτα ειχε χρησιμοποιησει δικη μας πλαστικη σακουλα που σκοπεύαμε να χρησιμοποιησουμε.

Διαβαζοντας και παλαιότερες κριτικές διαπιστωσαμε πως δυστυχώς η δικη μας εμπειρια με το συγκεκριμενο καταλυμα δεν αποτελουσε εξαιρεση.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, 313panagiotisk