Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2015

Μερες γιορτων και εμεις τρεις φιλοι αναπολουμε το περσινο μας καλοκαιρι!Φτασαμε στην Σχοινουσα και επιλεξαμε το ΑΝΑΤΟΛΗ ΣΤΟΥΝΤΙΟ για να περασουμε τις διακοπες μας.
Πραγματικος παραδεισος! Απιστευτη θεα! Τεραστια πεντακαθαρα δωματια! Παραδοσιακη πεντανοστιμη κουζινα απο την σεφ Κατερινα! Πανεμορφες και πεντακαθαρες παραλιες και κολποι!
Περασαμε ατελειωτες ωρες στην ομορφη πισινα απολαμβανοντας τα εξωτικα κοκτειλς.
Το προσωπικο ευχαριστο ,εξυπηρετικο,και ο ιδιοκτητης Κ.Νικος παντα στην διαθεση μας να μας δωσει ολες τις πληροφοριες που χρειαζομασταν.
Ψαρεψαμε.περπατησαμε, κολυμπησαμε,διασκεδασαμε.Περασαμε καταπληκτικα.
Αν θελετε και εσεις να γνωρισετε ενα ησυχο νησακι και οι διακοπες σας να σας μεινουν αξεχαστες, επισκεφτητε την Σχοινουσα και επιλεξτε το ΑΝΑΤΟΛΗ ΣΤΟΥΝΤΙΟ για την διαμονη σας.
Και φυσικα εμεις θα ξαναπαμε του χρονου το καλοκαιρι.
Κ,Νικο ,Κατερινα ,Βασιλη,Ελπιδα ,Λιλη σας ευχαριστουμε πολυ για την φιλοξενια σας!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: ολα τα δωματια ειναι τεραστια με ολες τις ανεσεις
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, vasilis k
Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2014

Επιλεγοντας τη σχοινουσα για τις διακοπες μας εγω και η κοπελα μου αποφασισαμε να μεινουμε στο anatoli studios και δικαιωθηκαμε απο την πολυ ομορφη τοποθεσια του λιγα μετρα μακρια απο μια πανεμορφη παραλια.τα δωματια ηταν καθαρα και ευρυχωρα το φαγητο παραδοσιακο και τοσο γευστικο οσο θα μπορουσε να ειναι ενα σπιτικο φαγητο.τελος οι ιδιοκτητες καταπληκτικοι με το κ.νικο να σου δινει οτιδηποτε πληροφοριες χρειαζεσαι αλλα και να κανει οτι μπορει για να περασεις ευχαριστα.με λιγα λογια εξαιρετικα!!!

Ευχαριστούμε, perpige
Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2014

Επισκεφτηκαμε την ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ εγω και η οικογενεια μου και μειναμε στο Ανατολη στουντιο.
Απιστευτο μερος.ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ανατολη.Φανταστικο φαγητο.Παιδικη χαρα.Πισινα πεντακαθαρη και φυσικα υπεροχες παραλιες και κολποι .Διασκεδασαμε πολυ με την τοξοβολια...!!!! Ο ιδιοκτητης Κ . Νικος πολυ φιλοξενος και παντα στην διαθεση μας για να μας εξυπηρετησει και να φροντισει ωστε η διαμονη μας να μας μεινει αξεχαστη.Τα δωματια τεραστια με ολες τις ανεσεις και διακοσμημενα με γουστο και μερακι.Αν θελετε να περασετε ησυχες διακοπες,να χαρειτε την φυση ,να ξεκουραστειτε εσεις και η οικογενεια σας,επισκεφτητε αυτο το γραφικο νησακι και θα σας μεινει αξεχαστο.Εμεις μετραμε τους μηνες για να ξαναεπισκεφτουμε την Σχοινουσα και φυσικα θα μεινουμε στα Ανατολη στον Κ.Νικο και στην Κατερινα

Συμβουλή για το δωμάτιο: τεραστια δωματια με ολες τις ανεσεις,φανταστικη θεα,υπεροχες παραλιες,υποδειγματικη φιλοξενια
1  Ευχαριστούμε, Stauroula p
Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2012

Επισκεφτηκαμε οικογενειακως την σχοινουσα και μειναμε στο Ανατολιη στουντιο.Περασαμε υπεροχα!!!,φαγαμε σπιτικα φαγητα και μαλιστα με λαχανικα απο τον κιπο του ανατολη.Μην παραλειψετε να δοκιμασετε τις χωριατικες πιτες της κατερινας)καναμε μπανιο στην πισινα και στις φανταστικες παραλιες οι ιδιοκτητες και το προσωπικο ηταν ευγενεστατοι [μας κερασαν σπιτικο λικερ και παραδοσιακο χαλβα τα δωματια ηταν πεντακαθαρα και τεραστια του χρονου ψηφιζουμε σιγουρα ανατολη στουντιο σχοινουσα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
2  Ευχαριστούμε, Nikos G