Sofia P

Η καλυτερη επιλογη

Κριτική για: Ios Resort Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 26 Αυγ 2020
Τριτη χρονια στο νησι.. Η επιλογη του ξενοδοχειου δεν μπορουσε να ειναι αλλη παρα το ios resort..
Υπεροχο ξενοδοχειο.. Ομορφοι χωροι και καθαροι.. Διακοσμημη που σε παραλυει.. Φιλοξενο προσωπικο και οι ιδιοκτητες απολυτα εξυπηρετικοι.
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
pool
the pool
0.6 χλμ. από Ios Resort Hotel
Χώρα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020

Έχω να πω ότι είναι ένα πανέμορφο μέρος, πεντακάθαρο,με φοβερή εξυπηρέτηση από πλευράς προσωπικού, το οποίο έχει απόλυτα φιλική διάθεση! Εγώ δίνω ιδιαίτερη σημασία στην αύρα που μου βγάζει ένας χώρος και εκεί υπερκαλύφθηκα με θετικότητα! Δε νομίζω να θες κάτι άλλο από τη διαμονή σου! Ααα, και διπλα στη χωρα της Ίου! Αυτααα! Τ Ε Λ Ε Ι Ο!

Ευχαριστούμε, L9838AR_
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικοι χωροι (δωματιο, πισινα) κ πολυ εξυπηρετικο προσωπικο, διπλα στην χωρα, ετυχε να πετυχουμε κ πολυ οικονομικες τιμες. Ικανοποιηθηκαμε αρκετα! Επιλεξτε δωματιο με μπαλκονι παντως, για να χαλαρωνετε και εκει!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, odysseas_rou
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2019

Μείναμε στο Ios Resort οικογένεια με 2 παιδιά 12 και 16 ετών για μια εβδομάδα. Ότι αναφέρουν όλοι οι προηγούμενοι ευχαριστημένοι πελάτες αληθεύει 110%. Καθαρό ξενοδοχείο, οικογενειακό, καλόγουστο, δροσερό και σε τέλεια τοποθεσία ( 5 λεπτά από το κέντρο της Χώρας με τα πόδια ) χωρίς θόρυβο. Ποιοτικό πρωινό χωρίς ωράριο. Απίστευτα θετική αύρα οι άνθρωποι που το τρέχουν, επαγγελματίες, φιλικοί, εξυπηρετικοί και πρόθυμοι για κάθε πληροφορία δημιουργούν ιδανικό κοκτέιλ να χαλαρώσεις, να περάσεις ξέγνοιαστα και όμορφα. Τζακ ποτ για οικογένειες με εφήβους!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Marilena V
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου σε συνδυασμό με τις εγκαταστάσεις του δημιουργούν τις κατάλληλες συνθήκες για το ιδανικό resort για απόλυτη ξεκούραση!
Μοντέρνο, ευρύχωρο και πεντακαθαρο δωμάτιο με μόνο ίσως αρνητικό το δυσανάλογο μικρό μπάνιο.
Αυτός που μας «σκλάβωσε» ήταν η ευγένεια του προσωπικού. Πραγματικά απολαύσαμε την σύντομη κουβέντα με την Σοφία, διακριτική αλλά πάντα παρούσα,η οποία θα μπορούσε να γινει φίλη μας και δεν υπάρχουν λόγια για τον Κωνσταντίνο στο beach bar! Ταχύτατος, ευγενέστατος και πάντα με χαμόγελο, σου έδινε την εντύπωση ότι θα μπορούσε να ελέγχει όλη την παραλία του Μυλοπότα!
Ελπίζουμε, να σας ξαναδούμε του χρόνου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 608vikid
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2019

Κλείσαμε αρχές Ιουλίου με τη γυναίκα μου κ τη μικρή..Τι να πω γι αυτό το ξενοδοχειο!Μείναμε σε ενα ανακαινισμενο δωμάτιο με εξαιρετικη αισθητικη με θεα στη χώρα κ πισινα!Ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ και γενικα όλο το ξενοδοχειο,όλοι οι χώροι ήταν πεντακάθαροι!Οι άνθρωποι δε εξαιρετικοι,η Μαρούσα ο Μιχάλης,Ελένη,Αντώνης όλοι ςνας κι ένας!!Η Μαρουσα παρα πολυ εξυπηρετικη να σε βοήθησει σε όλα να σου προτείνει τα καλύτερα και όλοι παντα με το χαμογελο!Πρωινο φοβερο το burger απαιχτο και τα αλμυρα puncakes!Απο τα καλύτερα ξενοδοχεια που εχουμε πάει και σίγουρα θα ξαναπάμε!!Σας ευχαριστουμε για όλα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, VASILIS M