“Μετριο”

Nutelleria Creperie
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η κρέπα παίζει να είναι πιο λεπτή και από χαρτί Α4. Κακό που έχει μόνο στάνταρ κρέπες για να ξεπεταει τους τουρίστες! Γευστικές όμως αλλά θεωρώ λίγο τσιμπημένες τιμές ! Πολύ ωραίο στήσιμο του μαγαζιού!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, vasileiosk348

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φαγαμε δυο φορες ηταν πολυ ωραιες οι κρεπες, με ωραιο τραγανο φυλλο και γευστικοτατες. Θα το προτεινα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 254christianap
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2019

αργη εξυπηρετηση, ακριβο για αυτο που ειναι, η βαφλα ηταν η μικρη που κανεις και σπιτι, οχι επαγγελματικη.οι γευσεις ωραιες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Maria Μ
Ο/η Lamparasios, Manager του Nutelleria Creperie, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2019

Καλησπέρα κυρία Μαρία Μ.
Ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας στο κατάστημα μας και για τον χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την άποψη σας για τις υπηρεσίες μας.
Προς ενημέρωση σας η βάφλα μας παρασκευάζεται καθημερινά με τοπικές πρώτες ύλες ( αυγά, βούτυρο κλπ), υψηλής ποιότητας υλικά όχι με σκόνη - όπως συνηθίζεται- και η κοστολόγηση των προϊόντων μας γίνεται πάντα με βάση αυτά.
Το μέγεθος της βάφλας είναι το μεγαλύτερο - σαν σκεύος- στην επαγγελματική αγορά ίσως μακριά από τα δικά σας δεδομένα.
Η βασική μας προτεραιότητα είναι η άμεση και ποιοτική κυρίως εξυπηρέτηση των πελατών μας, λυπούμαστε εάν η αναμονή ήταν μεγάλη αυτό οφείλεται στον όγκο των παραγγελιών και την προτίμηση που δείχνει ο κόσμος προς την επιχείρηση μας επί σειρά ετών.
Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2019

Ότι καλύτερο ..είχε πάρα πολύ κόσμο και περιμέναμε λιγάκι να ετοιμασουν την κρέπα..λογικό ..τα παιδιά ευγενικά και οι κρέπες απίστευτες

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, AmyKoun
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη επιλογή για Κρέπα είναι η νουτελερία, κεντρικά στην χώρα, 24 ώρες ανοιχτό, νόστιμο φύλλο και αρκετές επιλογές τις οποίες τις έχουνε με ονόματα, που προσωπικά εμένα με βοήθησαν κάθε φορά στο να δοκιμάζω γεύσεις

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Q5210OB_

Nutelleria Creperie: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μυλοπότας, Ίος

Nutelleria Creperie: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!