84 €
Επιβραβεύσεις με το One Key
Vio.com
82 €
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο ξενοδοχείο στους Αγίους Αποστόλους με εστιατόριο με σπιτική κρητική κουζίνα αλλά και με διεθνή πιάτα. Το προσωπικό ειναι άψογο και σε κάνουν να νομιζεις ότι βρίσκεσαι στο σπιτι σου. Έχει πισίνα να παίζουν τα παιδιά αλλά και μπαρ για τους μεγάλους. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Stavros_Ts1967
Ο/η Talos Hotel, General Manager του Τάλως Ξενοδοχείο και Διαμερίσματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιουλίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια Στάυρο! Με το καλό να σας ξαναδούμε. Λευτέρης.

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2019

Για την κατηγορία του ξενοδοχείου δεν έχω παρά να το τιμήσω με 5 αστέρια!!

_Άψογη εξυπηρέτηση - ευγένεια από όλα τα μέλη της επιχείρησης.
_Καθαριότητα υποδειγματική και συνεχή.
_Πολύ φιλικό περιβάλλον
_Πλούσιο και με πολλά σπιτικά υλικά πρωινό.
_Πολύ καλό εστιατόριο/φαγητό.
_Ησυχία και επίπεδο/αλληλοσεβασμός των διαμενόντων.
_Κοντά σε όμορφες παραλίες (2λ. με τα πόδια), ευκολία στο παρκάρισμα, εύκολη πρόσβαση σε κεντρ.αρτηρίες)
_Περιποημένοι κοινόχρηστοι χώροι καθώς και άνετα πλήρως εξοπλισμένα δωμάτια

Λευτέρη, Αγγελική είστε SUPER!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Just smile
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, strolongos
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2019

Το καταλληλο ξενοδοχειο για να απολαυσεις τιε διακοπες σου! Διπλα σε 3 πολυ ωραιες παραλιες, οργανωμενες και μη, σε ιδανικη τοποθεσια ουτε κοντα ουτε μακρια απο την πολη των Χανιων, εξαιρετικη καθαριοτητα των δωματιων και του περιβαλλοντα χωρου και φυσικα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ παραδοσιακη και τοπικη κουζινα! Αξιζει να δοκιμασετε τα μαγειρευτα και οχι μονο φαγητα που καθε μερα προσφερει η κουζινα του ξενοδοχειου. Επισης ενα απο τα ελαχιστα ξενοδοχεια που δεχονται κατοικιδια!! Ευχαριστουμε παρα πολυ τον ιδιοκτητη Λευτερη, ο οποιος ηταν παντα εκει σε οτι κι αν χρειαστηκαμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, cpapadakis81
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια εξυπηρέτηση, πολύ καλές τιμές, ήσυχα διαμερίσματα και καθαρά! Η πισίνα του πάντα καθαρή και άνετα κρεβατάκια για ηλιοθεραπεία! Για να πάς κέντρο είναι μόνο λίγα λεπτά και στοιχίζει μόνο 8€. Ο ιδιοκτήτης πάντα στη διάθεσή μας να μας εξυπηρετήσει! Φαγητό θεσπέσιο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Andra P
Ο/η LeftyOfLondon, Owner του Τάλως Ξενοδοχείο και Διαμερίσματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Οκτωβρίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ Andra!

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κλείσαμε το δωμάτιο μέσω ιντερνετ το low cost,50€ αλλά πουθενά δεν μας έλεγε οτι το δωμάτιο θα είναι υπιυπόγειο και ότι το κλιματιστικό θα μας το χρεώνει 5€ την ημέρα. Επίσης οχι οτι ειναι υποχρεωμένοι,αλλά δεν είχε ούτε αφρολουτράκια κάτι που εχουμε συνηθίσει πλέον στα ξενοδοχεία!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
4  Ευχαριστούμε, sofia p
Ο/η LeftyOfLondon, Manager του Τάλως Ξενοδοχείο και Διαμερίσματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2016

Όταν σας είπαμε ότι ήταν ξεκάθαρα γραμμένο πως ο κλιματισμός χρεώνεται επιπλέον, μας επισημάνατε ότι “στη Βιέννη αυτό δεν συμβαίνει” και ότι “το ξέρετε διότι έχετε πάει”! Όταν σας ενημερώσαμε ότι είστε στα Χανιά μας ρωτήσατε αν ξέρουμε ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ. Δεν ξέραμε. Τότε μας κατηγορήσατε ότι δεν σας είπαμε ότι το δωμάτιο είναι ημιυπόγειο και ότι “στη Βιέννη δεν υπάρχουν ημιυπόγεια”! Είπαμε να σας πούμε τίποτα για την Βιέννη αλλά προτιμήσαμε να σας ρωτήσουμε αν είδατε τις φωτογραφίες πριν κάνετε την κράτησή σας. Τότε εσείς μας ξαναρωτήσατε αν ξέρουμε ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ! Η προφανής αμνησία ως προς την ταυτότητά σας μας στεναχώρησε ελαφρώς και αποφασίσαμε να μην σας χρεώσουμε τα 10,00 ευρώ για τον κλιματισμό ως ένδειξη συμπαράστασης και φυσικά σε συνάρτηση με έναν διακαή πόθο να σας δούμε να απομακρύνεστε. Εσείς όμως θέλατε να μάθετε δύο πράγματα: Γιατί δεν έχουμε αφρολουτράκια αφού… “στη Βιέννη είχανε” και… πάνω απ’ όλα ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ! Είπαμε να σας δώσουμε άλλη μια ευκαιρία μπας και θυμηθείτε μόνος σας. Τότε μας κατηγορήσατε ότι σας εξαπατήσαμε διότι είχατε πληρώσει κατά την άφιξη και αν δεν το είχατε κάνει θα μπορούσατε να φύγετε. Εν πλήρει συνειδήσει του τι θα σήμαινε για τους Αυστριακούς συναδέλφους μας ένα ενδεχόμενο, νέο ταξίδι σας στη Βιέννη ομολογούμε ότι λυγίσαμε! Αρπάξαμε αμέσως την ευκαιρία και σας προσφέραμε τα χρήματά σας πίσω, ελπίζοντας πως τουλάχιστον αν πηγαίνατε εκεί ίσως κάτι να σας θύμιζε ποιος είστε. Εσείς όμως επιμένατε να ρωτάτε εμάς! Πάλι δεν ξέραμε αλλά ήταν πλέον προφανές ότι δεν θα φεύγατε από την υποδοχή αν δεν σας λέγαμε. Τότε κάναμε μια φιλότιμη προσπάθεια να μαντέψουμε και φαίνεται πως πέσαμε διάνα διότι ευτυχώς δεν σας ξαναείδαμε καθόλου κατά τη διάρκεια της διαμονής σας!