“Υπερεκτιμημένο.”

20:00
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Μεσημεριανό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Μεσημεριανό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021

Μη τήρηση στοιχειώδη κανόνων υγιεινής από τη μαγείρισσα.Μετριο προς καλό το φαγητό.Αλλά αυτό που με πείραξε πολύ ήταν η απόπειρα εξαπάτησης στο λογαριασμό.Λυπάμαι.

Ευχαριστούμε, _A1103BU
Ο/η Talos H, Owner του Εστιατόριο Τάλως, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2021

Βέβαια! Γιατί γι' αυτό το έχουμε εμείς το εστιατόριο εδω πέρα. Για να εξαπατούμε τους πελάτες. Ήρθε όμως το "γατόνι" ο Έλληνας που δεν του ξεφεύγει τίποτα και μας έπιασε στα πράσα!!! Αλλά έτσι είναι. Ανώνυμα ξέρω κι εγώ να το παίζω μάγκας. Μη τήρηση κανόνων υγειηνής αλλά καμία λεπτομέρια. Μέτριο το φαγητό αλλά καμία λεπτομέρια. Εξαπάτηση στο λογαριασμό αλλά καμία λεπτομέρια. Μας πείσατε. Λευτέρης Γαροφαλάκης.

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Το φαγητό είναι εξαιρετικό όπως και ο χώρος γύρο από την πισίνα. Οι τιμές λογικές και το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό.

Ευχαριστούμε, giorgos417
Ο/η Talos H, Owner του Εστιατόριο Τάλως, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ. Λευτέρης.

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2021

Το καλύτερο εστιατόριο στους Αγίους Αποστόλους με σπιτική κριτική κουζίνα αλλά και με διεθνή πιάτα. Το προσωπικό ειναι άψογο και σε κάνουν να νομιζεις ότι βρίσκεσαι στο σπιτι σου.

Ευχαριστούμε, Stavros_Ts1967

Ευχαριστούμε πολύ για τα 5 αστέρια. Ελπίζουμε να μας ξανάρθετε. Λευτέρης.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό νόστιμο χορταστικό σε καλές τιμές. Ή εξυπηρέτηση ήταν άψογη το προσωπικό ευγενικό φιλικό.

2  Ευχαριστούμε, P1922ZBgeorgem
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ελαφρά και γευστικά
Η φάβα ξεχώριζε, αλλά μπορεί να είναι και προσωπική άποψη.
Ευγενικό stuff. Ήρεμο περιβάλλον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, B6967SY_

Εστιατόριο Τάλως: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων
Άγιοι Απόστολοι, Χανιά

Εστιατόριο Τάλως: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!