“Φιλικο γεύμα”

Εστιατόριο Τάλως
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκάθαρες γεύσεις σε χαλαρο περιβάλλον. Παρόλο που μένω μόνιμα σε κοντινή περιοχή, η πρώτη εικόνα του χώρου σε κερδίζει και έχετε να ολοκληρωθεί με την ευγενική εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, Dimitris C
Ο/η LeftyOfLondon, Owner του Εστιατόριο Τάλως, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας και για τα 5 αστέρια! Ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι!

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαίσιο φαγητό που ικανοποιεί και τον ποιο δύσκολο ουρανίσκο άριστη κι ευγενέστατη εξυπηρέτηση όλων των πελατών

Ευχαριστούμε, drakakiaik
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας το πρότεινε κυρία από την περιοχή.οτι επιλέξαμε ήταν νοστιμότατο και φρέσκο. Από τα ελάχιστα εστιατόρια που μου έμειναν καθ όλη τη διαμονή μας στα Χανιά.

Ευχαριστούμε, Glaz977
Ο/η LeftyOfLondon, Owner του Εστιατόριο Τάλως, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε τρείς φορές στο συγκεκριμένο εστιατόριο, τις δύο πρώτες μας εξυπηρέτησε πολύ καλά ο υπεύθυνος που ήταν εκεί προτείνοντας μας πιάτα της κρητικής κουζίνας. Φάγαμε τσιγαριαστό, γίγαντες, στιφάδο και σαλάτα κρητική. Και την δεύτερη φορά ήταν ικανοποιητικό το φαγητό. Την τελευταία φορά που πήγαμε ήταν όλα χάλια φύγαμε οι 2 από τους τρεις με στομαχικά προβλήματα, το σέρβις ήταν ανύπαρκτο και γενικά μεγάλη απογοήτευση.

Ευχαριστούμε, Effie04

Λυπάμαι πολύ για την τρίτη φορά. Πιθανόν να είχαμε πολύ κόσμο και το σέρβις να μην ήταν όπως συνήθως. Για τα στομαχικά προβλήματα, μάλλον δεν ήταν από μας. Άλλωστε αυτά τα πράγματα δεν αρχίζουν ενώ τρως! Θέλουν το χρόνο τους μέχρι να εκδηλωθούν τα συμπτώματα. Κρίμα που δεν μας δίνετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα... χάλια. Τι ακριβώς θα έπρεπε να διορθώσουμε ας πούμε?

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

όμορφος χώρος αναπαυτικά καθίσματα ευγενικό προσωπικο και γρήγορη εξυπηρετηση πολύ καλά ψημένη η μπριζόλα της ώρας και πολύ νόστιμο το κατσικάκι στη γαστρα

Ευχαριστούμε, herbomail
Ο/η LeftyOfLondon, Owner του Εστιατόριο Τάλως, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ!

Εστιατόριο Τάλως: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Εστιατόριο Τάλως: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!