Tripadvisor
Σάνη
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2019

Μοναδικό το μέρος αυτό το κάνουν οι άνθρωποι του. Από την reception μέχρι το εστιατόριο την ταβέρνα το pool bar το mini market το club calimera που φέτος είχε την τύχη να έχει στην ομάδα του την σουζη ένα εξαιρετικο κορίτσι πάντα χαμογελαστό και ευδιάθετο και πρόθυμο σε ευχαριστούμε πολυ♥️Ευχαριστούμε όλους προσωπικά τον διευθυντή κ Μίχο την Αρτέμης τον Βαγγέλη τον Ανδρέα τον plamen Νίκο Κωνσταντίνα ΕΥΗ Κώστα victor νίκη οξανα Σωτήρη ...όλους μα όλους μα όλους. Ελπίζω πολύ σύντομα ξανά εκει

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Sunsets2201
Ο/η ghotels_chalkidiki, Διευθυντής του Simantro Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ κ. Sunsets2201,

Σας ευχαριστούμε για τη θετική βαθμολογία σας στο tripadvisor.com. Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2019

Πέρα από την ιδανική του τοποθεσία, διαθέτει ποιοτικό φαγητό.
Το προσωπικό του εκτός από ευγενικό, μας εξυπηρέτησε άμεσα.
Ιδανικό σημείο ξεκούρασης είναι φυσικά το pool bar, με βουτιές στην πισίνα και δροσιστικά cocktails από τα χέρια του Κώστα.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, JohnMouratidis13
Ο/η ghotels_chalkidiki, Manager του Simantro Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Ιουλίου 2019

Αγαπητέ κυριε JohnMouratidis13,

Με εκτίμηση, Η ομάδα του Club Calimera Simantro Beach

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2019

Καταπληκτικό ξενοδοχείο ,εξυπηρέτηση άψογη με ευγενέστατο προσωπικό .
Δωμάτια πολύ καθαρά και φαγητό πολύ καλής ποιότητας και πλούσιος μπουφές.
Θάλασσα καταπληκτική με πολλά θαλάσσια σπορ και υπέροχες πισίνες.Μας συγκίνησε πολύ το προσωπικό ενδιαφέρον του Διευθυντή του ξενοδοχείου που έτρεχε ακούραστος κάθε στιγμή που του ζητούσαμε οτιδήποτε για τα παιδιά που μεταφέραμε στο ξενοδοχείο ώστε να περάσουν όμορφα.
Σας ευχαριστούμε πολύ για την άψογη εξυπηρέτησή σας

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Coastal01473180712
Ο/η ghotels_chalkidiki, Manager του Simantro Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουνίου 2019

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε για τη θετική βαθμολογία σας στο tripadvisor.com.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2019

Σε εξαιρετική τοποθεσία, με υψηλών προδιαγραφών παροχές, χώρους για παιδιά. Το φαγητό πολύ καλής ποιότητας, το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο. Ο πελάτης έχει την επιλογή μεταξύ πισίνας και θάλασσας και μπορεί να απολαύσει το θαυμάσιο τοπίο.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, mariacG5033VZ

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε για τη θετική βαθμολογία σας στο tripadvisor.com.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπερβολικά ακριβό ξενοδοχείο για τις παροχές του. All exclusive και να πληρώνω επιπλέον καφέ ;;;; Να έχω WiFi δωρεάν του ξενοδοχείου για μια ώρα μόνο και να αγοράζω voucher της μιας μέρας ή του δεκαημέρου ;;;; Να είμαι στην χώρα μου και οι περισσότεροι υπάλληλοι να μην γνωρίζουν ελληνικά ;;; Οι διασκεδαστές για τα παιδιά φυσικα και ήταν ξένοι και αυτοί και τα δικά μας παιδιά απλά κοιτούσαν Η μουσική που ακούγονταν ντίσκο της δεκαετίας του 80 για να χορεύουν κάποιοι ξυπόλυτοι Γερμανοί !!! Που φυσικα κρατούσαν με μια πετσέτα τις ξαπλώστρες στην παραλία όλη μέρα για να πάνε όποτε θα γούσταραν !!!!!! Ε όχι και τετραστερο!!!!!!

Ευχαριστούμε, Lazsof1
Ο/η ghotels_chalkidiki, Διευθυντής του Simantro Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουνίου 2019

Αγαπητέ Laszof,

Σας ευχαριστούμε που μας αξιολογήσατε στο www.tripadvisor.com . Είναι κρίμα που δεν μπορέσαμε να ικανοποιήσουμε τις επιθυμίες σας. Το προσωπικό μας δίνει πάντα το καλύτερο για τους πελάτες μας. Τα τρόφιμα και τα ποτά είναι εξαιρετικής ποιότητας καθώς υποβάλλονται σε τακτικούς ελέγχους. Και ελπίσουμε να σας καλωσορίσουμε για άλλη μια φορά και να σας πείσουμε για την ποιότητα των υπηρεσιών μας.
Με εκτίμηση

Η ομάδα του Simantro Beach