“καλο φαγητό”

Alexis Taverna
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Είτε με φίλους είτε για επαγγελματικό τραπέζι ο αλεξης προσφέρει πάντα τη σιγουριά του καλού φαγητού και περιβάλλοντος

Ευχαριστούμε, Panagiotis K

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2017

Το επισκευθήκαμε Κυριακή μεσημέρι, τέσσερα άτομα. Πολύ όμορφη η τοποθεσία. Μετρίως φιλικό το προσωπικό, μας πήραν παρραγγελία χωρίς να μας δώσουν πρώτα τον κατάλογο. Από κρεατικά πρόσφεραν μόνον κοτόπουλο σχάρας (10Ε, μέτριο) , μπιφτέκι (12Ε, νόστιμο) και μοσχαρίσιο φιλέτο (18Ε, πολύ νόστιμο). Με δύο σαλάτες και μία μερίδα τηγανητές πατάτες, σύν ένα μπουκάλι κρασί πληρώσαμε 115Ε, εκ των οποίων 30Ε το κρασί. Θεωρώ ότι ήταν ακριβή η φιάλη (ροζέ, Μπουτάρης) και ότι δεν μας εξυπήρετησαν όπως θα περίμενε κανείς από εστιατόριο στη τοποθεσία αυτή. Δε σκοπεύουμε να το ξαναεπισκεφτούμε.

Ευχαριστούμε, Zaf M
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αγαπημένο , ελληνικό παραδοσιακο , υπεροχη θεά και τοποθεσια !! Πολυ καλη εξυπηρέτηση !! Υπέροχο συναίσθημα της αγαπημένης Ελλάδας μας !!!!!

Ευχαριστούμε, mari i
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2016

Η οικογένεια μου το επισκεπτομασταν απο τοτε σχεδον που άνοιξε. Στην αρχη μας προσεχαν πολυ γιατι δεν ειχαν ερθει ακομα οι τουριστες, τα τελευταία χρόνια ομως ο Αλέξης και η παρεα του θελαν εσκεμενα(?)να διωξουν τους Έλληνες που πανε χρόνια και να δουλεουν μονο με ξένους.το προσωπικό αγενεις, οι τιμες στα υψη και καθε χρονο τις ανεβαζει και χωρις ποικιλία. Δεν θα ξαναπατησω ακομα και να με κερνουσαν.

1  Ευχαριστούμε, annie189473
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαΐου 2016

Κοντά στη Μαρίνα και ιδανικό για οικογένειες με παιδιά.Μεγάλη ποικιλία και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, ATHENS2016

Alexis Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σάνη, Κασσάνδρα

Alexis Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!