Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ένα ξενοδοχείο μοναδικό με πανέμορφα και πεντακάθαρα δωμάτια .Το πρωινο του ξενοδοχείου υπέροχο με ποιοτικά προϊόντα,τοπικά τυριά κα χειροποίητες μαρμελάδες.το προτείνω ανεπιφύλακτα !!Επισκεφτήκαμε κα το εστιατόριο του ξενοδοχείου όπου φάγαμε τον πιο νόστιμο μουσακά . Δύο βήματα από τη θάλασσα σε κεντρικό σημείο με καταστηματα πολλά .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Xristos S
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη μοναδική,το δωμάτιο πεντακάθαρο ,προσεγμένο.Νιωσαμε πολύ όμορφα ,σαν να μας γνώριζαν .Ολο το προσωπικό με το χαμογελο και πρόθυμο .Το ξενοδοχείο δίπλα στη θάλασσα και το πρωινό με σπιτικές μαρμελάδες ,γλυκα και τα πιο νόστιμα μπουγατσάδικα που έχω φάει !!!!Σιγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Νίκη Σ
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!!!! Άριστα εξοπλισμενο για τη διαμονή μιας τετραμελους οικογένειας. Δωμάτια πολυτελείας κ πεντακάθαρα!!!!! Το φαγητό προσεγμένο και γευστικότητα. Εξυπηρέτηση του προσωπικού Άριστη!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, Matoula P
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια επίσκεψη που μας γέμισε συναισθήματα!!!! Επιλέξαμε το ξεονοδοχειο τυχαία αλλά εντυπωσιάστηκα .Πεντακαθαρα δωμάτια ,προσεγμένα με την κάθε λεπτομέρεια . Όλο το προσωπικό με το χαμόγελο και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει .Σε κεντρικότατη τοποθεσία και δίπλα στη θάλασσα .Εγω πάντως θα ερθω να σας δω σύντομα !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, dimitra s
Η κριτική έγινε: 16 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφος χωρος με αριστικρατικη διακόσμηση και αρωμα αρχαιοελληνικο! Αριστη εξυπηρέτηση και γρήγορο σερβις, με άψογη καθαριοτητα παντου και ησυχο περιβαλλον ! TV, WiFi, air-conditioned και άφθονο ζεστο νερο. Θέα απο το ατομικο μου μπαλκονι στην καταγαλανη θάλασσα. Το συνιστώ ανεπιφυλακτα και για οικογενειακες διακοπες!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Tourist478068