“Μέτριο Φαγητό”
Κριτική για: Thalassopoulia

Thalassopoulia
Περιγραφή: Ψαροταβέρνα "Τα Θαλασσοπούλια" στην Παραλία Περαίας Θεσσαλονίκης.Λίγα χιλιόμετρα έξω από την Θεσσαλονίκη, γυρνάμε τον χρόνο πίσω. Στις γεύσεις , στις εικόνες, στα χρώματα και στις τιμές. Ζούμε και απολαμβάνουμε στιγμές από εποχές που τόσο μας έχουνε λείψει.Σας περιμένουμε όλους
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Το φαγητό ήταν μέτριο, ιδίως η σαλάτα και το τηγανητό καλαμάρι. Το σέρβις λίγο αργό και οι τιμές στα 20 ευρώ το άτομο.

Ευχαριστούμε, ILIAS D

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018

Έχουμε επισκεφθεί τα θαλασσοπούλια πέρυσι αλλά φέτος πιστεύω ότι είναι καλύτερα!Φάγαμε πολύ καλά,όλα ήταν πεντανόστιμα ακόμα και η σαλάτα με τα βραστά!Επίσης ο μπακαλιάρος και ο γάβρος πολύ καλός και ειδικά ο ταραμάς άπαιχτος!( με δική τους συνταγή από ότι μας είπαν). Ευγενικό προσωπικό,καλές τιμές, η εξυπηρέτηση γρήγορη γιατί δεν είχε και πολύ κόσμο γιατί πήγαμε νωρίς.Θα το επισκεφτούμε ξανά σύντομα!

Ευχαριστούμε, ariapap
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2017

Πολυ ωραιο περιβαλλον υπαρχει επιλογη για να απολαυσετε το γευμα σας διπλα στη θαλασσα με τραπεζια στην αμμο. Τα σαββατα το βραδυ υπαρχει ζωντανη μουσικη. Το φαγητο ηταν παρα πολυ ωραιο μεγαλες μεριδες. Οι υπαλληλοι στο σερβις ηταν πολυ ευγενικοι και γρηγοροι.

Ευχαριστούμε, Melinaki A
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί βρίσκεται σε ωραία τοποθεσια και κυριολεκτικά τρως πάνω στο κύμα. Η εξυπηρέτηση ήταν ικανοποιητική και τα φαγητά καλά αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Απόδειξη δεν μας έκοψε.

Ευχαριστούμε, jkoukoutsis
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Σάββατο κατά τις 4 αλλά φάγαμε στις 7!!! Το μόνο που άξιζε ήταν η σαρδελα. Σέρβις κακό, ποτήρια κακοπλυμενα, τουαλέτες βρώμικες και φαγητό άθλιο σαν να τρως αποφάγια των προηγούμενων. Για απόδειξη πρέπει να τη ζητήσει κάποιος προφανώς. Δεν θα ξαναπαμε.

1  Ευχαριστούμε, _-E-l-e-n-i-_2211

Thalassopoulia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέοι Επιβάτες, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Thalassopoulia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!