Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχειο πολύ καλή θέα μεγάλα δωμάτια εξαιρετικό πρωινό ... αυτά για αυτόν που το κατασκεύασε .. πάμε στα απαράδεκτα .1) μόλις φτάσαμε μετά από κόπο (γιατί δεν το βρίσκεις και εύκολα δεν έχει μια φωτεινή πινακίδα κάτω στον δρόμο )τέλος πάντων έντεκα το βράδυ ερχόμαστε Ίδη το έχουμε κλείσει από την προηγούμενη και μας λες ότι πρέπει να....προπληρωσουμε.....απαράδεκτο και απίστευτο.και 2) στο δοματιο που μας έβαλαν το air condition έκανε παρά πολύ Θορυβο που άναγκαστικα να το βάλλω στο 1 για να κοιμηθώ ...

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Basilhs K
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο σε σχέση ποιότητας - τιμής
Προσωπικό ευγενέστατο
Πρωινό πλούσιο και πολύ καλό
Συστήνεται ανεπιφύλακτα
Θα το επισκεφτούμε ξανά
Η τοποθεσια είναι ωραία αλλά είχαμε ένα μικρό προβληματάκι με το gps που μας πήγε άλλου .
Το ανέφερα στην reception και μου είπαν ότι είναι ενήμεροι και προσπαθούν να το λύσουν γιατί έχουν διαμαρτυρηθεί και άλλοι
Επισκέπτες

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, fapostol2
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τη πρώτη στιγμή που μπήκαμε μας καλωσόρισαν και μας εξυπηρέτηση αμέσως και επίσης προσφέρθηκαν να μας κερασουν κάτι να πιούμε.σε πολύ λίγο χρόνο έφεραν την κούνια για το μωρό.το πρωινό νόστιμο και εκλεκτικο.οι χώροι μέσα Όσο και τριγύρω πεντακάθαροι.το σέρβις πολύ ευγενικό.αξιζει με χίλια.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, stefanosz602
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έξω από τον θόρυβο της πόλης σε καταπληκτική περιοχή. Πεντακάθαρα άνετα φωτεινά δωμάτια. Τα κρεβάτια απολαυστικά με ωραίο στρώμα. Η ποιότητα ύπνου είναι σημαντική για ανθρώπους που ταξιδεύουν συχνά και το συγκεκριμένο ξενοδοχείο την προσφέρει. Το πρωινό πλούσιο. Το προσωπικό εξαιρετικό.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, nik0sm0r
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε χρόνο γίνεται και καλύτερο Εκτός από την ησυχία,την υπέροχη θέα αλλά και την καταπληκτική πισίνα του εγώ θα προσθέσω και το εξαιρετικό φαγητό που έχει το εστιατόριο του.Μπραβο σε όλους!Μην ξεχάσω την καθαριότητα των δωματίων και το απίστευτα γρήγορο ίντερνετ που βοηθάει όλους μας όταν ήμαστε μακρυά από την δουλειά μας.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 295dimitrist
Ο/η Stathis N, Γενικός Διευθυντής του Royal Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2018
Μετάφραση Google

Dear Guest,
We thank you for your review of The Royal Hotel Thessaloniki based on your recent stay. It was wonderful for us to have the opportunity to welcome you here, and we look forward to welcoming you back soon. Thank you for choosing to stay with us.
Warm regards