Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια για την άψογη εξυπηρέτηση του προσωπικού σας αν και μείναμε μόνο ένα βράδυ για ένα γάμο όλα ήταν τέλεια. ήμασταν με μωρό ζητήσαμε παρκοκρεβατο και είχαν. το πρωινό ήταν παρα πολυ καλο και κρατάει μέχρι τις 11!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, 488andreasd
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2017

Σε όμορφη τοποθεσία με θεα όλη την πόλη. Ωραίο ξενοδοχειο έξω απο την πόλη Θεσσαλονίκης. Ιδανικό για εταιρικές συναντήσεις. Τα δωμάτια άνετα με ζεστη διακόσμηση. Το πρωινο αρκετα καλο με θεα την πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, nik0sm0r
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2017

Άμεση εξυπηρέτηση,ευγενικό προσωπικό και άψογο τμήμα κρατήσεων.Μείναμε Μάιο και Ιούλιο για λίγες ημέρες και πραγματικά είναι σε πολύ σωστό σημείο ,απόμερα από το πολύβουο κέντρο της πόλης αλλά αρκετά κοντά σε καταστήματα και θάλασσα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: καλύτερα τα δίχωρα δωμάτια με θέα στον τελευταίο όροφο!!!
Ευχαριστούμε, PANTELIDISP
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2017

To ότι περίμενα ένα άψογο δωμάτιο με φοβερό στρώμα και με μόλις 6 ώρες υπνου θα ξεκουραζόμουν το είχα δεδομένο . η κουζίνα όμως του ξενοδοχείο είναι όλα τα λεφτά . εξαιρετικα γευστικά πιατα και προσωπικό γα πολλά μπραβο . αξίζει να σημειωθεί ότι η κοπέλα στη ρεσεπσιον πραγματικά μου έκανε εντύπωση που ήταν σαφέστατη σε όλες της οδηγίες της και εξαιρετικά κατατοπιστική σε ότι αναγκες θα προέκυπταν κατά τη διαμονή μας .

Συμβουλή για το δωμάτιο: ισογειο ειναι καλα
1  Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2017

κλεισαμε 2 βραδια αναπαντεχα, στο δρομο δλδ τα εκλεισα, και ενω ελεγε για δωματιο με θεα κηπο, οταν φτασαμε μας ειπαν οτι το αναβαθμισαν σε δωματιο με θεα την πολη! Επίσης μου είχαν ένα υπέροχο παρκοκρέβατο για τον μπέμπη μου! Ωραία ατμόσφαιρα, ευγενικό προσωπικό, πολυ καλό πρωινό, πολύ ωραία και πλούσια τα πιάτα του εστιατορίου! Ησυχία με ένα γεματο σχετικά ξενοδοχείο, απολαύσαμε και την πισίνα όπυ μας παρείχαν και δωρεάν έξτρα πετσέτες. Πολλά μπράβο, ήταν απο τις καλύτερες εμπειρίες μου σε ξενοδοχείο. Σας ευχαριστούμε και θα σας ξαναεπισκεφθούμε! Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι σχετικά με την έλειψη σιτας με αποτελεσμα να εχουμε αρκετα κουνουπάκια το πρωτο βραδυ που δεν ξεραμε και αφησαμε λιγο ανοιχτα να ακουω το μωρό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: αν έχετε παιδάκι, καρότσι να ζητήσετε στο ισόγειο!
Ευχαριστούμε, Dorothea F