Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2017

To ότι περίμενα ένα άψογο δωμάτιο με φοβερό στρώμα και με μόλις 6 ώρες υπνου θα ξεκουραζόμουν το είχα δεδομένο . η κουζίνα όμως του ξενοδοχείο είναι όλα τα λεφτά . εξαιρετικα γευστικά πιατα και προσωπικό γα πολλά μπραβο . αξίζει να σημειωθεί ότι η κοπέλα στη ρεσεπσιον πραγματικά μου έκανε εντύπωση που ήταν σαφέστατη σε όλες της οδηγίες της και εξαιρετικά κατατοπιστική σε ότι αναγκες θα προέκυπταν κατά τη διαμονή μας .

Συμβουλή για το δωμάτιο: ισογειο ειναι καλα
1  Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2017

κλεισαμε 2 βραδια αναπαντεχα, στο δρομο δλδ τα εκλεισα, και ενω ελεγε για δωματιο με θεα κηπο, οταν φτασαμε μας ειπαν οτι το αναβαθμισαν σε δωματιο με θεα την πολη! Επίσης μου είχαν ένα υπέροχο παρκοκρέβατο για τον μπέμπη μου! Ωραία ατμόσφαιρα, ευγενικό προσωπικό, πολυ καλό πρωινό, πολύ ωραία και πλούσια τα πιάτα του εστιατορίου! Ησυχία με ένα γεματο σχετικά ξενοδοχείο, απολαύσαμε και την πισίνα όπυ μας παρείχαν και δωρεάν έξτρα πετσέτες. Πολλά μπράβο, ήταν απο τις καλύτερες εμπειρίες μου σε ξενοδοχείο. Σας ευχαριστούμε και θα σας ξαναεπισκεφθούμε! Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι σχετικά με την έλειψη σιτας με αποτελεσμα να εχουμε αρκετα κουνουπάκια το πρωτο βραδυ που δεν ξεραμε και αφησαμε λιγο ανοιχτα να ακουω το μωρό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: αν έχετε παιδάκι, καρότσι να ζητήσετε στο ισόγειο!
Ευχαριστούμε, Dorothea F
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σταθερή επιλογή!Πολύ καλό ξενοδοχείο.Υψηλού επιπέδου εξυπηρέτηση, χαμογελαστό προσωπικό & πάντα δίπλα σου για ότι χρειαστείς. Ιδανικό για συνέδρια & επαγγελματικές συναντήσεις. Η θέα του Θερμαικού από ψηλά μαγευτική & χαλαρωτική.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, KalKos1985
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο και περιποιημενο ξενοδοχειο αν και θελει καποιες βελτιωσεις οπως ξυλωμα της μοκετας και οπως δηποτε ραμπα για ΑΜΕΑ και καροτσακια. Η ρεσεψιον οι σερβιτοροι ακομη και οι καμαριερες ηταν αψογοι-επαγγελματιες- σε ολα. Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ. Ο πρωινος μπουφες ακρως ικανοποιητικος ομορφος και λειτουργικος ο εξωτερικος χωρος, χωροι σταθμευσεις ανετοι και μια πολυ ομορφη πισινα με πετσετες του ξενοδοχειου, μπαρακι , ξαπλωστρες για να ξαπλωνεις ολη μερα... Το συνιατω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, kahkah29
Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε πάει αρκετές φορές Θεσσαλονίκη μένοντας σε ξενοδοχεία του κέντρου. Αυτήν την φορά επιλέξαμε για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος το Royal hotel έξω από την Θεσσαλονίκη ξέροντας ότι είναι προς το αεροδρόμιο. Απλά καταπληκτικό. Άνεση. Ευρύχωρα δωμάτια. Πεντακάθαρα. Οικονομικά. Καθημερινή καθαριότητα. Θέα καταπληκτική. Πισίνα πανέμορφη. Μπαρ. Προσωπικό ευγενέστατο. Ο χώρος ίσως να θέλει σε κάποια σημεία πιο πολύ φροντίδα αλλά δεν είναι κάτι σοβαρό. Σε κάτι all inclusive έχω δει χειρότερα. Το πρωινό είναι από τα καλύτερα και το εστιατόριο που έχει στο ξενοδοχείο πολύ ιδιαίτερο με πιάτα προσεγμένα και περιποιημένα. Οι τιμές του εστιατορίου είναι λίγο τσιμπημένες αλλά θεωρώ πως ισορροπούν κάπως τις χαμηλές τιμές του δωματίου. Η Θεσσαλονίκη είναι μισή ώρα σε ώρες αιχμής το οποίο δεν μας χάλασε καθόλου. Πάρκαραμε κοντά στην λεωφόρου Μεγάλου Αλεξάνδρου και από παραλία σε 10 λεπτά με τα πόδια είσαι κέντρο. Τίποτα δεν θα μπορούσε να είναι καλύτερο. Εξοχή. Φύση. Θέα. Δροσιά. Άνεση. Μάλλον μόνο στο Royal θα πηγαίνω όταν βρίσκομαι Θεσσαλονίκη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, dimitris1503