“Απογοητευση”

Ανέστης Χασαποταβέρνα
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε να φαμε με παρεα μας απο θεσσαλονικη με την προυποθεση οτι ειναι μια ταβερνα με φημη ξεκιναω με το πηγαμε γυρω στης 2 και κατι παραγγειλαμε μετα απο μισαωρο τα πρωτα ηρθανε μετα απο 40 λεπτο τα κυριως ηρθανε μετα απο 1 ωρα και 20 λεπτα και οταν ηρθανε ηταν λαθος και αντι για μεροδες που ειχαμε παραγγειλει ειχαν ερθει σαν πικοιλια και οταν του ειπα τι ειναι αυτο μας είπε ετσι τα κανουμε και λεω πρωτη φορα βλεπω μεριδες χωρις συνοδευτικο στο πιατο απλα πεταξαν τα κρεατα στο πιατο και τελος!! Αντιεπαγγελματιας δεν το συνιστω ισως ηταν τυχαιο αλλα αυτο για τις μεριδες μαλλον οχι απο ποιοτητα ψησιματος καλη ηταν δεν μπορω να πω αλλα μας μενουν!! στο μυαλο ολα τα παραπανω!!

Ευχαριστούμε, spirosm889

Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αποτυχία σκέτη παρόλο που είχαμε ακούσει τα καλύτερα.
Δε λέω καλό το σέρβις γρήγορο αλλά η ποιότητα του φαγητό κατώτερη των περιστάσεων. Πρώτη φορά παραγγέλνω μερίδα κ μου την φέρνουν χωρίς πατάτες ή ρύζι κάτι που σε αναγκάζει να παραγγείλεις εξτρά.

Ευχαριστούμε, 861demim
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2018

Τα καλυτερα σουτζουκακια που εχω φαει ποτε,Απλα απιθανα.Επισης εχει τρομερη μπριζολα και μεγαλες μεριδες σε ολα τα πιατα.Απο τις καλυτερες επιλογες για πολυ καλο φαγητο!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, maltepanatha
Ο/η Στέφανος Γ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ανέστης Χασαποταβέρνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα όμορφα λόγια σας! Χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι στο μέλλον! Στη διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα

Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με ένα φίλο την Παρασκευή το βράδυ για φαγητό στον Ανέστη. Παραγγείλαμε σουτζουκάκια και μπριζόλα γάλακτος. Ήταν νοστιμότατα και φρεσκότατα. Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση σε ένα πολύ όμορφο περιβάλλον και σε λογικές τιμές.

Ευχαριστούμε, Vasilis_Ioannidis

Ευχαριστούμε θερμά για την όμορφη κριτική σας! Ελπίζουμε να επισκεφθείτε το χώρο μας και πάλι σύντομα! Στη διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλες μερίδες, τέλεια η μπριζόλα γάλακτος, τραγανές τηγανητές πατάτες και κολοκυθάκια, πλούσιες και φρέσκες σαλάτες, τα κρατικά ολα άψογα ψημένα. Το σέρβις γρήγορο και εξυπηρετικο παρόλο που έχει κόσμο το μαγαζί. Και φυσικά καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, Gr_katerina

Ευχαριστούμε από καρδιάς για τα καλά σας σχόλια! Θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε και πάλι σύντομα! Στη διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα

Ανέστης Χασαποταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέοι Επιβάτες, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ανέστης Χασαποταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!