“Φανταστικά κρεαρικά”

Ανέστης Χασαποταβέρνα
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με ένα φίλο την Παρασκευή το βράδυ για φαγητό στον Ανέστη. Παραγγείλαμε σουτζουκάκια και μπριζόλα γάλακτος. Ήταν νοστιμότατα και φρεσκότατα. Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση σε ένα πολύ όμορφο περιβάλλον και σε λογικές τιμές.

Ευχαριστούμε, Vasilis_Ioannidis
Ο/η Στέφανος Γ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ανέστης Χασαποταβέρνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2018

Ευχαριστούμε θερμά για την όμορφη κριτική σας! Ελπίζουμε να επισκεφθείτε το χώρο μας και πάλι σύντομα! Στη διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλες μερίδες, τέλεια η μπριζόλα γάλακτος, τραγανές τηγανητές πατάτες και κολοκυθάκια, πλούσιες και φρέσκες σαλάτες, τα κρατικά ολα άψογα ψημένα. Το σέρβις γρήγορο και εξυπηρετικο παρόλο που έχει κόσμο το μαγαζί. Και φυσικά καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, Gr_katerina

Ευχαριστούμε από καρδιάς για τα καλά σας σχόλια! Θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε και πάλι σύντομα! Στη διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2018

βρέθηκα για επαγγελματικούς σκοπούς στη Θεσσαλονική και ο συνεργάτης μου , πρότεινε τον Ανέστη , για ένα γρήγορο γεύμα πριν αναχωρήσω για Αθήνα , η ταβέρνα στο κομμάτι της κρεατοφαγίας, είναι απίστευτη , είναι η πιο τίμια ταβέρνα που έχω επισκεφθεί τη τελευταία 10ετια , είναι η ταβέρνα που σ αναγκάζει να βγείς από το σπίτι σου και σε δύσκολες οικονομικές συγκυρίες να προσφέρεις στην οικογενέια σου τη χαρά της εξόδου , αν ήταν φίλος σου θα ήθελες να είναι κολλητός σου , τόσο τίμια και ακόμη παραπάνω σε βαθμό που έρχεσαι σε αμηχανία , δεν έχω να πω τίποτα άλλο γιατί ο Ανέστης δεν μ εχει ανάγκη , είναι επαγγελματίας και σέβεται τους συνανθρώπους του, να πάτε χθες , ότι και να πάρετε θα σας αρέσει , σουτζούκια για τους βορειοελλαδίτες (μπιφτέκια για εμάς) , μπριζόλες , κοτόπουλο , πανσέτα , πατάτες , τεράστιες σαλάτες όλα τέλεια, καλοψημένα ,ζουμερά , σπιτικά κ προσεγμένα , συγχαρητήρια και καλές δουλειές στη διοίκηση , μην ξεχάσω και τα παιδιά στη σάλα άψογοι ,

Ευχαριστούμε, kostas a

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για την εξαιρετική κριτική σας! Είναι πραγματικά χαρά μας να διαβάζουμε τόσο όμορφα λόγια & να βλέπουμε πως ευχαριστηθήκατε την επίσκεψή σας στο χώρο μας! Θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε & να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι στο μέλλον! Στη διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα

Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2018

Τεράστιες μερίδες σε πολύ λογικές τιμές.Το φαγητο στον Ανέστη ειναι με απλα λογια ΤΕΛΙΟ!!Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Keli63
Ο/η Στέφανος Γ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ανέστης Χασαποταβέρνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Οκτωβρίου 2018

Ευχαριστούμε θερμά! Ελπίζουμε να επισκεφθείτε το χώρο μας και πάλι σύντομα! Στη διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλή ποιότητα φαγητού και μεγέθους . Οι μερίδες έχουν όμως μονο κρέας και τίποτα παραπάνω. Κανένας στολισμος και κανένα συνοδευτικό. Επίσης το μαγαζί δεν είναι όμορφο ιδίως ο πίσω χώρος. Χωρίς μουσική και καθόλου όμορφη ατμόσφαιρα δεν επικρατει. Το επιδόρπιο πολύ καλό. Έχει πολύ κόσμο με αποτέλεσμα το προσωπικό να είναι αγχωμενο και γενικά αυτό περνάει και στο πελάτη .

Ευχαριστούμε, Konstantina l

Ανέστης Χασαποταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέοι Επιβάτες, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ανέστης Χασαποταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!