“Value for money”

Ανέστης Χασαποταβέρνα
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο μερος για οποιαδηποτε μερα της εβδομαδας, νοστιμο φαγητο, ευγενικο και γρηγορο προσωπικο! Αξιζει οσα λεφτα και να πληρωσεις!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, demy1310
Ο/η Στέφανος Γ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ανέστης Χασαποταβέρνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2018

Χαιρόμαστε από καρδιάς με τα καλά σας λόγια! Μας ευχαριστεί πολύ το γεγονός ότι μείνατε ικανοποιημένη από τις υπηρεσίες μας! Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε και πάλι, σύντομα! Στην διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Συγκεκριμενες επιλογες σε κρεατικα αλλα πραγματικα τεραστιες μεριδες. Εξαιρετικης ποιοτητας το κρεας και συγκεκριμενα τα σουτζουκακια που εμφανισιακα χανουν αλλα γευστικα κερδιζουν..Ο χωρος πολυ μεγαλος αλλα χρηζει ανακαινισης, θυμιζει εστιατορια της δεκαετιας του '90. Παρολη τη μεγαλη προσελευση του κοσμου και την διαρκης ανανεωση των τραπεζιων το service ηταν πολυ καλο. Τελος, large οι μεριδες και στο γλυκο, κορμος ητανε το επιδορπιο συνοδευμενο με ενα ποτο απο ακτινιδιο.

Ευχαριστούμε, angi821
Ο/η Στέφανος Γ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ανέστης Χασαποταβέρνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε ολόψυχα για τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε πολύ που απολαμβάνετε τα πιάτα μας και τις υπηρεσίες μας! Στόχος μας είναι η συνεχής βεβλτίωσή μας και θα λάβουμε σοβαρά υπόψην μας τις παρατηρήσεις σας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στον χώρο μας! Στην διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα.

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

《Θες να φας σε χασαποταβέρνα στη Θεσσαλονίκη; Πήγαινε Ανέστη.》Αν μπορούσα να υποβάλλω τόσο μικρή κριτική θα το έκανα. Ωραία μεγάλη αίθουσα, άνετη στάθμευση ό,τι ώρα κι αν είναι, γρήγορη εξυπηρέτηση και γενναιόδωρες πιατέλες με ζουμερά κρέατα σε καλή τιμή.

Ευχαριστούμε, SouthEmpire Θ
Ο/η Στέφανος Γ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ανέστης Χασαποταβέρνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Φεβρουαρίου 2018

Χαιρόμαστε από καρδιάς με τα καλά σας λόγια! Στόχος μας είναι πάντα, η ικανοποίησή σας! Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε σύντομα και να απολαύσετε ξανά τα πιάτα μας! Στην διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα.

Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για όοιον που θέλει να φάει κρεατικά σωστά ψημένα και σε καλες ποσότητες είναι από τους καλύτερους στη Θεσσαλονίκη. Πάσχει υπερβολικά στο θέμα του χώρου. Το μαγαζί είναι τεράστιο και με διακόσμηση βγαλμένη από τα 90s. Ακούγονται μόνο μαχαιροπίρουνα πάνω σε πιάτα και μια υπερβολική βαβούρα. Οι τιμές είναι πολύ καλές και η εξυπηρέτηση επίσης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, The_Kir

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από τα πιάτα μας! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στον χώρο μας και η επόμενη φορά να σταθεί αφορμή για καλύτερες εντυπώσεις! Στην διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα.

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολύ καλή επιλογή για κρεατικο. Δοκιμάσαμε σουτζουκάκια,ψαρονέφρι,μπριζόλα γάλακτος και παιδάκια κατσικίσια. Ήταν όλα αρκετά νόστιμα . Ιδιαίτερα τα σουτζουκάκια. Οι αλοιφές μοίραζαν να ειναι σπιτικές.Γενικως μια πολύ καλή επιλογή μακριά από το κέντρο της Θεσσαλονίκης.στο τελος φερανε ένα πολύ ωραίο γλυκό και φρουτοποτο.

Ευχαριστούμε, panagos1989
Ο/η Στέφανος Γ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ανέστης Χασαποταβέρνα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Φεβρουαρίου 2018

Χαιρόμαστε από καρδιάς με τα καλά σας λόγια! Μας ικανοποιεί πολύ το γεγονός ότι απολαύσατε τα πιάτα μας! Στόχος μας είναι πάντα η καλύτερη δυνατή εξυπηρέτησή σας! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στον χώρο μας! Στην διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα.

Ανέστης Χασαποταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέοι Επιβάτες, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ανέστης Χασαποταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!