“Δείπνο”
Κριτική για: Αλάτι & Πιπέρι

Αλάτι & Πιπέρι
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Τέλειο φαγητό όλα ήταν φρέσκα και πάρα πολύ ευγενικοί όλο το προσωπικό .Σίγουρα εγώ θα ξαναπάω εκεί πέρα μαζί με την οικογένειά μου γιατί πέρασε πάρα πολύ ωραία συγχαρητήρια στα παιδιά που το έχουν κάνουν πάρα πολύ καλή δουλειά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, erblint2021

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ο.τι χειρότερο έχω επισκεφθεί...
Αισθάνομαι ακόμη την αηδία.
.. πατάτες προτηγανισμένες , το σουβλάκι μόνον λίπος τα σουτζουκάκια επίσης και το επιστέγασμα μουσική ηχορύπανση ....βαριά λαϊκά του 60 !!! πραγματικά που βρίσκονται σε ποια εποχή ....
Μην πάτε ποτέ ....αηδία

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, LENA-V-THESSALONIKI
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2021

Κυριακή μεσημεράκι για φαγητό. Συντονισμός μηδέν, ένα νεράκι η πάγο αν ζητούσες δεν υπήρχε περίπτωση να έρχεται με την πρώτη. Οι λάθος παραγγελίες πήγαιναν από δω και από κει. Οι σερβιτόροι είχαν χάσει την μπάλα, ρωτούσαν τα τραπέζια ποιανού παραγγελία ήταν. Δεν ξέρω ποιος ήταν υπεύθυνος αλλά εστιατόριο Έτσι δεν δουλεύει. Η είσοδος του μαγαζιού όταν φύγαμε ήταν γεμάτη σκουπίδια, μπουκάλια πεσμένα, χαρτοπετσέτες..Κριμα..
Το φαγητό μέτριο. Κεφαλοτύρι στην σχάρα ήταν πέτρα. Ήδη ήταν κρύο όταν το φέρανε. Προτηγανισμενες πατάτες. Μόνο τα τηγανιτά κολοκυθάκια ήταν ωραία κ οι γαρίδες σχάρας. Μικρές βέβαια αλλά νορμάλ. Το καλαμάρι αγευστο. Δεν δεν..57 ευρώ πληρώσαμε 2 μεγάλοι κ 3 μικρά παιδιά. Αλλα δεν πήραμε μερίδες, μόνο μεζεδάκια διάφορα. Γλυκο κάτι στο τέλος δεν είχε. Εδώ 4 φορές ζητήσαμε νερό κ πάγο κ γραμμένους μας είχανε. Ένα τρελό αλαλούμ. Αποφύγετε καλύτερα το κατάστημα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, violagkampeta
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2021

Επιτέλους ένα μαγαζί στη περιοχή με νόστιμο φαγητό.μιλαμε για γεύση στα πιάτα και όχι απλά να το βγάλουν να "φύγει".πήραμε θαλασσινά.το χταπόδι το πιο μαλακό που έχω δοκιμάσει σε ταβέρνα χωρίς υπερβολή.ντεκόρ υπέροχο. Πρωτότυπο και ζεστό.το προσωπικό πολύ φιλικό.εμφανως βελτιωμένο από πέρσι σε όλα τα επίπεδα!!στην επόμενη επίσκεψη μας εκεί θα τιμήσουμε τα κρεατικά και ιδιαίτερα το κοκορέτσι που είδαμε στη σουβλα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 743kikia
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2021

Επιτέλους άνοιξαν τα μαγαζιά και το καλύτερο στέκι, μας περίμενε.. δεν ξέρεις τι να διαλέξεις.. κρέας στην σούβλα αλλά και εξαιρετικά ψάρια.. δεν φτάνει να πας μια φορά... Αυτή τη φορά απολαύσαμε ψαράκια!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _Y1967EY

Αλάτι & Πιπέρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Αλάτι & Πιπέρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!